Як магазин “Сільпо” ошукує людей у Тернополі

Поділитися

screenshot_2016-12-05-20-16-40-963_com-miui-videoplayerВчора мене разом з 8-річним сином на касі в магазині «Сільпо» за адресою: вул.Максима Кривоноса, буд.2б, намагалися обрахувати на 256 грн. 23 коп. шляхом неправильного підрахунку кількості одиниць товару (дописали в рахунку 39 бутилок «Вишнівецької» води замість 2). Повезло, що я помітив це ще на касі і запросив на місце працівників патрульної поліції м.Тернополя. Після цього в присутності поліції подавець перерахував мій чек і замість 816,81 грн. вийшло 560,58 грн.
Видали чек одразу із зазначенням корекції в 256,23 грн. В результаті – вечір спорчений, дитина знервована бо простояла на касі в супермаркеті більше 30 хв.
Про даний факт я вже повідомив керівництво всеукраїнської мережі «Сільпо», чекаю відповіді.

На замітку продавцям :::
Відповідно до ст.155-2 КУпАП , обмірювання, обважування, обраховування, перевищення встановлених цін і тарифів або інший обман покупця чи замовника працівниками торгівлі, громадського харчування і сфери послуг та громадянами – суб’єктами підприємницької діяльності під час реалізації товарів, виконання робіт, надання послуг –
тягне за собою накладення штрафу від двох до п’ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
img_20161205_202330Об’єктом правопорушення є встановлені законодавством правила торгівлі та надання послуг населенню, а також законні інтереси покупців та замовників.
Предметом правопорушення можуть бути товари (зокрема, вироби, ШР виготовляються на замовлення) або грошові кошти – залежно від того, на отримання якого із цих двох видів майна було спрямовано дії винної особи.
Об’єктивна сторона обману покупців та замовників полягає в діях, які набувають форми обмірювання, обважування, обраховування або іншого обману.
Обраховування має вигляд або неправильного підрахунку вартості проданого товару й отримання внаслідок цього з покупця більшої, ніж належить, грошової суми, або неправильного підрахунку кількості одиниць товару, яка передається покупцеві, і передачі йому в такий спосіб меншої, ніж оплачена кількості товару.
img_20161205_190103screenshot_2016-12-05-20-51-10-724_com-miui-videoplayerОбов’язковою ознакою об’єктивної сторони цього правопорушення є вчинення останнього лише під час реалізації товарів покупцям або надання послуг замовникам. Це може мати місце на підприємствах торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування населення, комунального господарства, на ринках чи в інших місцях.
Суб’єктивна сторона правопорушення характеризується прямим умислом.
Суб’єктом правопорушення можуть бути працівники торгівлі, громадського харчування і сфери послуг та громадяни – суб’єкти підприємницької діяльності.

Анатолій Подковський

screenshot_2016-12-05-20-50-56-379_com-miui-videoplayer

5 грудня на Тернопільщині було чотири пожежі

Розрекламована проститутка виявилась розумово відсталою