Замість того, щоб лікувати хворих, в лікарнях ремонтують дахи та кладуть бруківку на сніг

Поділитися

image-0-02-05-25782a0425eb98e666f56de28bd4d02fa067dc37614d1abac6f1a3e56827c21d-vЯкщо послухати нашого прем’єр-міністра Гройсмана, то він пишається наслідками своєї діяльності, бо начебто люди стали жити краще. Які саме – керівник уряду сором’язливо замовчує. Якщо  послухати головних лікарів Тернопільщини на нарадах, сесіях місцевих рад, то їхнє першочергове завдання – провести ремонти приміщеннях, облаштувати територію і т.п. будівельні роботи.  Але ж і Гройсман, і лікарі – свідомо брешуть.

image-0-02-05-d344915d93970a924cc70a7d098ddc4a2a6ab2ec656349dd370adc604c3f1cba-vСьогодні тернополянин Володимир став свідком в обласній (університетській) лікарні чергового дурдому у нашому житті. У мінусову температуру робітники розгорнули сніг і почали вкладати бруківку. Знаючи, що до Тернополя приїде Володимир Гройсман, чоловік подумав, що так готуються до приїзду урядовця №1. Проте, виявилось, стелять бруківку поспіхом, щоб просто освоїти бюджетні кошти до кінця року. Вирішив тернополянин сфотографувати таке марнотратство. Робітники на його фотографування не здивувались, бо це у них – жартували – сьогодні вже третя фотосесія.

Невже у Тернопільській обласній раді не можу зробити перекидку грошей на 2017 рік? Невже медик -голова облради Овчарук цього не розуміє?! Чи не усвідомлює цього колишній депутат, а нині головний лікар Василь Бліхар? Кому потрібне таке марнування сотень тисяч гривень?! А ми відповімо – тим, кому з кожного такого ремонту “капає до кишені”.

Але значне важливішим є те, що робиться в обласній лікарні та у кожному медичному закладі області і України. Вони втратила свої функції.

Коли привозять хворого до лікарні, його не лікують першим ділом, а дають величезний список ліків родичам, які необхідно купити. Добре, якщо є поруч рідня і кошти. А коли не має кому купити? А якщо бракує грошей?

Вистоявши з пів години у черзі до”рекомендованої аптеки”  на території лікарні, ти переживаєш, чи не вмерла там твоя рідна душа без крапельниці чи укола?! А за той час ніяка морда в халаті до хворого навіть не підійде. А за кілька днів ще більший нонсенс: у кожному кабінеті лише за гроші вам зроблять необхідні процедури.

Що ці бариги роблять у лікувальному закладі з бюджетним фінансуванням? Це ми знову згадуємо обласну лікарню. Але в районах та інших обласних центрах ситуація аналогічна.

Зараз за кошти бюджету на території обласної лікарні проводять будівельні роботи ще одного корпусу. А для чого? Щоб потім там оселився черговий орендар-підприємець?

Ми живемо в XXI столітті, а тернопільські медики не мають ліків, щоб надати першочергову допомогу! Чому це питання не лобіюють лікарі? Відповідь очевидна: вкрасти з будівельно-ремотних робіт можна значно більше, ніж з ліків.

Що ж робити простим людям, які живуть на одну пенсію? Це ж їхніх податків зводились і утримуються лікарні…

Знайомий лікар Володимира на таке питання відповів відверто і дивлячись просто в очі -вмирати.

Захотілось дати медику просто в писок…

Володимир розповів, що не хворіючи ніколи у житті, він сьогодні шокований, що простій людині треба викласти до 50 тисяч гривень, аби просто вилікуватись в університетській лікарні із більш-менш важкою недугою. А ще потрібно пройти реабілітацію, поїхати на курорт… Де взяти гроші?

Напевно, лікуватись за таких умов можуть призначені Гройсманом з “Укрпошти”, Укрзалізниці та інших державних організацій, яким призначено зарплату мільйон гривень на місяць.

Люди добрі, та керівник найрозвиненішої країни Європи – Ангела Меркель отримує 10 тисяч євро – 270 тисяч гривень на місяць.

Скільки можна терпіти таку наругу?

У лікарняних палатах Володимир бачив сьогодні суцільні плачі, під аптекою – нажаханих українців, які збирали останні копійки на ліки…

Доки таке триватиме в Україні?

“Якщо достойний лідер чи просто чесна людина поведе народ проти цієї влади – піду першим”,- підсумував пережите тернополянин.

 

 

У Тернополі впіймали двох водіїв під наркотичним кайфом

Тернополяни просять назвати одну з вулиць міста на честь Богдана Гаврилишина