Депутат струсівської сільської ради, громадський активіст і просто не байдужа людина Ігор Дзвінка поділився власними роздумами щодо бюджету 2017: “Дехто буде “ЖИТИ ПО-НОВОМУ”… Бюджет Струсівської сільської ради на 2017 рік – 1 МІЛЬЙОН 678 ТИСЯЧ 200 грн.

ВИТРАТИ на саму СІЛЬСЬКУ РАДУ (9 чоловік, разом з прибиральницею та кочегаром, котрий працює лише сезонно!) СТАНОВЛЯТЬ майже МІЛЬЙОН – 996 тисяч 500 грн.!!! ЩО ЗНАЧНО ПЕРЕВАЖАЄ ВИТРАТИ НА ПОТРЕБИ ВСІХ 4-Х СІЛ ради – ЛИШЕ 681 тисячу 700 грн.!

З них: 386 тисяч 700 грн. – на благоустрій ЛИШЕ 200 тисяч грн. – на ремонт ВСІХ доріг 50 тисяч грн. на ЯКІСЬ “ІНШІ ВИДАТКИ”. Якщо розкинути 770 тисяч грн. (ті, що на оплату праці) на 12 місяців, а потім розділити ПОРІВНУ на 9 працівників ради, то КОЖЕН ЩОМІСЯЦЯ має отримувати “ЧИСТИМИ, НА РУКИ” по 7130 грн.!!! Непогана зарплата виходить… Але ж то не всім однаково – “дехто” може отримуватиме ЩОМІСЯЦЯ 10 і більше ТИСЯЧ, а дехто (неугодний) – лише ставку + доплату, якщо цього “війт” ЗАХОЧУТЬ… А Є ЩЕ Й ПРЕМІЇ, ДОПЛАТИ… ЗА ЯКИЙ “ХРИН” ЇМ ПЛАТИТИ, якщо БОЛОТО “ПО ВУХА”, КАЛАБАНІ “ПО КОЛІНА”; СМІТТЯ ДОВКОЛА – ПО ВСІХ ПОСАДКАХ, ПОЛЯХ, ЛІСАХ та РІЧКАХ; ДОХОДИ В Б’ЮДЖЕТ МІЗЕРНІ та НЕ КОНТРОЛЮЮТЬСЯ; ПРАЦІВНИКИ РАДИ ЧАСТО ВІДСУТНІ НА РОБОЧОМУ МІСЦІ, ДОВІДКИ, якщо й видаються, то ЧАСТО СКЛАДЕНІ НЕ ТАК, ЯК ПОТРІБНО, і їх треба переробляти; СУБСИДІЇ ОТРИМАТИ – теж, ПРОБЛЕМА; ЗЕМЛІ, нібито, НЕМА АЛЕ ДЛЯ “СВОЇХ” ЗНАХОДИТЬСЯ …

1 comment

  1. МИХАЙЛО

    Хлопці, прив”яжіть цапа до кола, а не до “капусти”. Маю на увазі – прийміть зважений план соціально-економічного розвитку сільради і уважно контролюйте його виконання. Для цього не треба багато розумних, досить двох-трьох активістів тямущих, щоб знали що звідки береться і як та куди має розприділятися. І – тримайте в курсі всю громаду. Знаю про що кажу, в мене в Скалі – те ж саме. Ніхто не знає як можна зробити (взимі) 300 метрів дороги за 1800000 грн.?? Аж охуїли, як взнали цифру?? До чого б це йшло?? То не дурно Барни покривають “сей бізнес” Мирончуків?? Де антикорупційщики, що роблять, щоб не сказати замість “Т” “Д”?? Високооплачувані мужі, по 80- 120 тис. гривень/міс. Щось не видно Вашої активності. Чи Ґарант сказав :сідєть і нє рипаться??

Напишіть відгук