Життя по-новому у струсівській сільській раді

Поділитися

Депутат струсівської сільської ради, громадський активіст і просто не байдужа людина Ігор Дзвінка поділився власними роздумами щодо бюджету 2017: “Дехто буде “ЖИТИ ПО-НОВОМУ”… Бюджет Струсівської сільської ради на 2017 рік – 1 МІЛЬЙОН 678 ТИСЯЧ 200 грн.

ВИТРАТИ на саму СІЛЬСЬКУ РАДУ (9 чоловік, разом з прибиральницею та кочегаром, котрий працює лише сезонно!) СТАНОВЛЯТЬ майже МІЛЬЙОН – 996 тисяч 500 грн.!!! ЩО ЗНАЧНО ПЕРЕВАЖАЄ ВИТРАТИ НА ПОТРЕБИ ВСІХ 4-Х СІЛ ради – ЛИШЕ 681 тисячу 700 грн.!

З них: 386 тисяч 700 грн. – на благоустрій ЛИШЕ 200 тисяч грн. – на ремонт ВСІХ доріг 50 тисяч грн. на ЯКІСЬ “ІНШІ ВИДАТКИ”. Якщо розкинути 770 тисяч грн. (ті, що на оплату праці) на 12 місяців, а потім розділити ПОРІВНУ на 9 працівників ради, то КОЖЕН ЩОМІСЯЦЯ має отримувати “ЧИСТИМИ, НА РУКИ” по 7130 грн.!!! Непогана зарплата виходить… Але ж то не всім однаково – “дехто” може отримуватиме ЩОМІСЯЦЯ 10 і більше ТИСЯЧ, а дехто (неугодний) – лише ставку + доплату, якщо цього “війт” ЗАХОЧУТЬ… А Є ЩЕ Й ПРЕМІЇ, ДОПЛАТИ… ЗА ЯКИЙ “ХРИН” ЇМ ПЛАТИТИ, якщо БОЛОТО “ПО ВУХА”, КАЛАБАНІ “ПО КОЛІНА”; СМІТТЯ ДОВКОЛА – ПО ВСІХ ПОСАДКАХ, ПОЛЯХ, ЛІСАХ та РІЧКАХ; ДОХОДИ В Б’ЮДЖЕТ МІЗЕРНІ та НЕ КОНТРОЛЮЮТЬСЯ; ПРАЦІВНИКИ РАДИ ЧАСТО ВІДСУТНІ НА РОБОЧОМУ МІСЦІ, ДОВІДКИ, якщо й видаються, то ЧАСТО СКЛАДЕНІ НЕ ТАК, ЯК ПОТРІБНО, і їх треба переробляти; СУБСИДІЇ ОТРИМАТИ – теж, ПРОБЛЕМА; ЗЕМЛІ, нібито, НЕМА АЛЕ ДЛЯ “СВОЇХ” ЗНАХОДИТЬСЯ …

Чортківська міськрада до Нового року отримає позашляховик за 725 тисяч від партнера Порошенка

25 років тому Горбачов оголосив про свою відставку і кінець СРСР