111

23 грудня о 05:10 в смт. Козова на вул. І.Богуна на території асфальтобетонного заводу, виникла пожежа газового котла для підігріву масла «IMPIANTI-250». Вогнем пошкоджено котел. Причина виникнення пожежі та збитки встановлюються. Пожежу ліквідовано черговим караулом 18-ї державної пожежно-рятувальної частини управління.2 comments

  1. МИХАЙЛО

    То не та причина що в нас погані дороги в цілій області. Причина в байдужості громадян і “некомпетентності” та внаслідок цього, бездіяльності влади місцевої. Он я бачу, що в ТОДА є солідна економія бюджетних коштів на утримання апарату. По пів року і більше по певних посадах – вакансії. Голові ТОДА – знайти доброго економіста, нехай на протязі дня підрахує в скільки обійшлася така економія (заг.сума без доплат, премій, допомог і т.п,),ввечері окремим своїм розпорядженням “перепрофілювати” ті кошти – в кошти на терміновий поточний ремонт внутріобласних доріг, через ніч, користуючись віддаленим банкінгом, перерахувати ті кошти сюди, в Борщівську РДА (голова – Юзьків Л.В.),”спутити” їй розпорядження – використати кошти на ремонт внутрішніх доріг (в с.Глубічок та с.Констанція, може ще де конче треба, вона повинна знати), закупити хоча б шутру в Скалі (поки ще щебзавод не розпущений на свята), завезти туди щебінь і розгорнути рівно. Асфальт взимі ніхто не робить (тільки молдавани в Скалі, ми ще до того недозріли з нашими технологіями, щоб зимою асфальтувати – це гроші на вітер). Ми не хочемо через безгосподарність і бездіяльність ще 10 років їздити по колдобінах. Ми теж люди. Голові ТОДА – за свою бездіяльність – свою зарплату за грудень ц.р. теж туди доплюсувати, він її не заробив. Взагалі керівник (голова чи директор) не повинен РОБИТИ. Робити повинен АПАРАТ. Але щоб робив апарат – керівнику треба дуже багато ПРАЦЮВАТИ. Засвойте це неписане ПРАВИЛО !!

  2. МИХАЙЛО

    І що, читає таке висловлювання в свою адресу голова
    Барно-баранівської обл. ?? Чому не реагує правильно ?? Слабий чи чогось бракує?? Вже нині підсумкову конференцію влаштовую (в закритому режимі, для “ізбранних”). На сайт вистав текст того свого казання. Я би приїхав, мені це як два пальці об асфальт. Але “мєсто встрєчі” тримається в секреті. Отак нас тримають за дурнів, така відкритість ВЛАДИ. Що буде звітувати, що рік пройшов і він (голова) ні на що не впливав, крім свого кармана. Нащо нам таких очільників. Треба ЗУ, по якому ми собі самі виберемо достойного очільника області, з добрих ґосподарників. Є в нас такі люди: Василь Ґромовий, Володька Іванишин, Василь Градовий. Це ті, про кого я знаю. Але ще є люди і в Кременці, і в Шумську з Збаражем… Нащо нам 65-й номер в якомусь там списку до “амбарної книги”?? Думайте нам цим. І другого закону треба, щоб там було прописано:Ваше звернення отримав співробітник такий-то, віддав на “розробку” в такий-то відділ (під розписку). Тоді діло піде ВЕСЕЛІШЕ, йдемо ж до Європи. То не ЗАДОМ треба йти, а передом. Всім ясно!!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.