Незважаючи на неодноразові запевнення Василя Деревляного про те, що в області буде розширюватися мережа комунальних аптек, Тернопільська обласна рада має намір продати приміщення аптек в с.Денисів Козівського, с.Завалів Підгаєцького, а також в селах Дарахів і Підгайчики Теребовлянського району.

Вже навіть відібрано оцінювача ринкової вартості цього комунального майна (оголошення поміщено в газеті «Свобода» 13 січня ц.р.) Але вибір виявився невдалим.

Незалежної оцінки майна не буде, оскільки договір “незалежної” оцінки буде укладено з Тернопільським обласним комунальним підприємством “Експерт”, власником і засновником якого є обласна рада.

Хоча така оборудка Законом заборонена, видається, що бажання місцевих скоробагатьків продати народне майно “своїм людям” за символічну ціну може перемогти.

3 comments

  1. sanya

    Та не для “Батьківщини”, а для Деревляного, все ніяк не може насититися, краде і далі мало

  2. Остап

    дивно що до Києва не доходить інформація про незаконні операції для власного збагачення Деревляного, а то б вже його давно зняли з голови партійного осередку. Нічого не робить для партії тільки дискредитує її, невже в області немає більш достойних партійців????

  3. Даник Михайло

    Ну і що тут дивного що чоловік займається бізнесом. Нехай, ідентифікаційний код покаже скільки податків сплачено цим чоловіком. А може він ще й до якоїсь амбарної книги якоїсть партії мусить бути записаний. Батьківщина теж потребує грошей. Те, скільки на цей рік “затвердили” для розвитку партій в бюджеті, якщо гарно поділити, то ВО Батьківщина – мало одержить. ЦЕ Ж ДОДУМАТИСЯ : за рахунок коштів держбюджету ФІНАНСУВАТИ ПАРТІЇ. Хороші статути в них – грабувати свою убогу державу. Варто задуматися. А то можна “сойти с ума”, казав мені один росіянин на заробітках. Навіть в Росії, при тоталітарному режимі Путіна і Єдіной Россії нема такої херні. То чи до європейських цінностей йдемо ?? Ще далеко йти ?? Коли станемо йти і будемо думати ??

Напишіть відгук