111

На виконання листа Державної екологічної інспекції України № 2/3-8-5771 від 05.08.2016р. щодо посилення заходів державного нагляду (контролю) за додержанням вимог природоохоронного законодавства в частині виявлення випадків браконьєрства та порушень правил полювання Державною екологічною інспекцією у Тернопільській області у вівторок 10.01.2017р. о 21 годині затримано мешканця с.Плотича Козівського району, який полював з карабіном і мисливською собакою породи лайка на копитних в мисливських угіддях двох районів Бережанського та Козівського біля сіл Бишки, Куропатники, Потік без дозволу на добування мисливських тварин, у заборонений час не у день полювання, а в темний період доби. На щастя браконьєра, ні кабана ні кози йому вполювати не вдалось , в іншому випадку радість за незаконно добутого кабана та козу становила б відповідно 10 та 8 тис.грн. з вилученням знарядь та засобів добування.
На цей раз порушник відбувся лише штрафом. Його притягнуто до адміністративної відповідальності за ч.1 ст.85 КУпАП.1 comment

  1. Даник Михайло

    І хто ж той сміливець, що “вполював” такого браконьєра?? Який орган влади так гарно справився з своєю роботою?? Нагородити б пасувало сміливців! А чим нагородити, як на це у влади коштів “не передбачено”. “Всьо уже украдено до нас”. Чи не все ?? Скоро звітні збори по новостворених ОТГ, от тоді й побачимо. Ото буде звірина!!! Слідкуйте за новинами в ПРОВСЕ.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.