111

Сьогодні, 31 січня, о 12 год відбудеться засідання правління Громадської ради при ОДА.
Мета зібрання – лист міського голови Львова до голови Тернопільської ОДА з приводу використання полігонів області для вивозу сміття з м. Львова. Місце проведення: 332 каб ОДА.
Наївний мер Львова… Вся владна порошенківська машина знищує імідж мера Львова аби він не став “солодкому кандидату” конкурентом на наступних президентських виборах, а мер пише листа рошенівському опричнику…

Найближчим часом Тернопільщиною почнуть кермувати “ставленики Кремля”, викинувши з керівництва облради представника “Самопомочі” Любомира Крупу. Замість нього засяде в керівне крісло свободівець. Кажуть, що це нібито буде Олександр Башта.

Ганебне буде видовище у президії: політична камасутра з представників “Блоку Петра Порошенка”, “Батьківщини” та “Свободи”

1 comment

  1. Даник Михайло

    О, аж тепер виджу що редакція “ПРОВСЕ” не під протекторатом Барни С.С. Вибачте, хлопці, але на цю тему я дуже скурпульозний, сам ніколи ні в яке політичне лайно, чи то пак – забарвлення, не маскувався. А чи буде возити Садовий своє сміття на тернопільську землю – залежить не від Барни, а тільки від громад. Вся Барновська адміністрація має тільки землі, скільки поміряти в кабінеті, і то – з дозволу Надала і всієї міськради. Земля – радам.
    Був такий лозунґ 100 років тому ?! З тим лозунгом Ленін (Ульянов) з меншовиків став більшовиком. Забули історію?? В 1917 році було дві революції. В лютневу – меншовиків була тільки третина в думі. Як спрацювала голова в вождя пролетаріату ?? Вчасно робив потрібні висновки, прийшов до влади на штиках, але народ повірив, особливо – вояки знівечиної армії. А теперішні можновладці висновки робити не вміють, думають що вони там навічно позасідали, підсвідомо розуміють – нічого вічного нема, і – рвуть що тільки можна і не можна. Чекайте, а РОБИТИ хто буде. Розбудовувати державу хто має ?? Неграмотна бабця чи скривлений дід, який і до школи не ходив в своє буремне дитинство ?? Хто як не Ви?!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.