Державною екологічною інспекцією у Тернопільській області спільно з працівниками Монастирського відділення поліції Теребовлянського відділу поліції та Монастириської районної організації УТМР з 10 по 14.01.2017 проведено рейди по боротьбі з браконьєрством на території мисливських угідь загальнозоологічного заказника місцевого значення «Криницький», польових угіддях Велеснівської та Дубенківської сільських рад та лісових угіддях Монастириського лісництва, а також на р. Дністер від с.Устя-Зелене до с.Стігла Монастирського району.
В с.Стігла затримано місцевого жителя, який перебуваючи на кризі р.Дністер мав намір здійснити вилов риби забороненим знаряддям лову (риболовецькою сіткою).
На порушника складено протокол про адміністративне правопорушення за ч.3 ст.85 КУпАП.

1 comment

  1. Даник Михайло

    Пане Борисе Машлянка, щось воно “зриває” написання коментарів. В мене гроші тягне,розумієте?? Чо Ви такі “загальмовані”? А то що стріляють браконьєри – то є добре, аби лише людей і один одного не постріляли. Я не маю коли (вирізаємо і викорчовуємо старий сад допоки є хоч трохи збут на патики з “новими олігархами і їх печами”), а зайці в новому саді погризли вже 16 яблуньок нових. Най роблять ГУК по всьому, що бігає. На краю села й бродячих собак нехай повистрілюють (це ж за їхні гроші ті кулі, шашлики і т.п.). Головне – щоб на місці був добрий поліцейський і знав хто, коли і на що здатний. От дав би на тиждень нашого, так тут нікого не буде. Думайте про те, щоб в Вас був надійний участковий. Маєте можливість – “прив”яжіть” його до своєї території: дайте квартиру, ходатайсвуйте про зарплату або встановіть якусь річну премію за порядок в селі. І – все. Він має підпорядковуватися райвідділку, звідти і обмундирування, і зброя, і інструкції, і все інше. А на Вашій території – порядок. Якось самі думайте про свою громаду.

Напишіть відгук