Теребовлянською місцевою прокуратурою, за результатами спільної з міжрайонним відділом СБУ перевірки, розпочато кримінальне провадження за ч.4 ст.191 КК України ( привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем вчинені у великих розмірах).
Розслідуванням встановлено, що у грудні 2016 року службовці одного з товариств з обмеженою відповідальністю при здійсненні розрахунків за капітальний ремонт автомобільних доріг місцевого значення завищили обсяги фактично виконаних робіт на загальну суму понад 300 тис. грн. Таким чином службові особи фірми привласнили бюджетні кошти Бережанської міської ради.
Досудове слідство триває, повідомляє прес-служба прокуратури Тернопільської області

1 comment

  1. Даник Михайло

    Неправду Ви, хлопці-ґазетярі (шрайбікуси малолітні) пишете. І цим самим спотрворюєте інформацію, применшуєте її значимість і соціалну небезпеку. В половині грудня цар Всія Уркаїни-Роси та його фінансист, писар і розпорядник в особі чинного Прем”єра України “подарували” на область (читай – чиновникам області ) ще пів мільярда гриваків (на ремонт автодоріг області)??? Який хрин робить любий ремонт доріг в сніг і дощ, коли покриття мокре, замерзле ?? Так ?? Так. З тих пів мільярда скільки “повернуто нагора” до нового року ?? Хто знає щось на цю тему?? Барна С.С.?? Може ще 2-3 особи з обласного жолобка. А решта- до “амбарної книги” пішло, оскільки очільник області – на хороших позиціях в порошенківській Солідарності, аж на 65-му номері. І про це мало хто знає, навіть з цікавих жителів нашої області.
    А Ви думаєте: Даник чому б”ється вже зо три місяці з очільником ТОДА ?? Давай мені на сайт офіційну інформацію про план робіт по поточному ремонту доріг області, забезпеченню фінансуванням на протязі року виконання того плану (по районних шляхо-ремонтних дільницях), що не виконано з того, що мало бути виконано? Хто й як покараний?? Чому очільник області не зробить і не обнародує таку офіційну інформацію ?? Чого боїться?? Боїться Даникової критики, що аж розпорядився позакривати мері інтернет і телефонний номер. Якщо ми, жителі області, небайдужі люди не будемо вимагати від державного чиновника контролю за використанням бюджетних коштів (яких під час війни не так легко віднайти), а ті що віднайшли – пускати в приватні кишені автодорожників і обласної мафії, то доріг, хоча б частково підремонтованих, ще довго в нас не буде. Крапка. А те що я писав, що 17 січня приїду з бензопилою, виріжу на озері хрест і втоплю Барну, це – щоб привернути Вашу увагу до важливості проблеми. І тут саме наступає справжня РОБОТА для НАБУ, СБУ і інших контролюючих органів, покликаних захищати інтереси держави, як і її цілісність. В Барни за минулий рік на офіційному веб-сайті навіть не було передбачено рубрики “Боротьба з корупцією”. Хто уважний – знає. Хто неуважний, вклякайте в храмі перед Євангелеєм і – страстно бийте поклони, тому що Ви байдужі, чекаєте Господнього змилування. А якби я не послухав Надала (це він мені наказав не робити хрест, не топити хлопа і не брати гріха на душу), втопив би Барну, то вже б ніхто ні з ким не розбирався в слідчих діях, було б “кінці в воду”. Але мусив послухати Сергія, бо тим більше мушу його просити, щоб в цьому році підремонтував дорогу на Дружбі (Достоєвського), та й той кавалок від маячка на Дружбі до першого світлофора на центрі (як по шиферу впоперек їдеш). Забийте ті мільйони, що торік анонсували на “вишиванку для губернатора” – на цю роботу. Краще буде. Всім краще.
    А за губернатором дивіться добре що він там підписує з Садовим (хоча до земель губернатор має таке відношення, опосередковане). Ради рішають – де і що можна копати, чи де мусор возити і зсипати. ВСЯ ВЛАДА РАДАМ !! Чисто як 100 років тому. Історія повторюється, по спіралі йде. Тільки чомусь кількісні зміни не перетворюються в якісні. Як думаєте, чому ??

Напишіть відгук