На Тернопільщині судитимуть інформатора терористів “ЛНР”

Поділитися

Під процесуальним керівництвом прокуратури Тернопільської області завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні, розпочатому за фактом сприяння мешканця міста Рубіжне Луганської області діяльності терористичної організації «Луганська народна республіка» за ч.1 ст.258-3 КК України (сприяння діяльності терористичній організації).
Підслідність вказаного кримінального правопорушення визначено за слідчим відділом Управління СБ України в Тернопільській області, повідомляє прес-служба прокуратури Тернопільської області.
Під час розслідування встановлено, що у 2014 році 52-річний чоловік, мешканець Луганщини, за власної ініціативи почав співпрацювати з терористами, збираючи дані щодо місць дислокації, маршрутів пересування та чисельності підрозділів і військової техніки Збройних Сил України та інших військових формувань, задіяних у проведенні антитерористичної операції
Інформатор передавав вказані дані телефоном одному з учасників так званої «Народної міліції «ЛНР» під час перебування у місті Рубіжне та інших населених пунктах Луганської області.
На даний час обвинувальний акт за ч.1 ст.258-3 КК України (сприяння діяльності терористичній організації) стосовно інформатора бойовиків прокуратурою затверджено та спрямовано до суду.

Довідково: санкція статті інкримінованого злочину передбачає покарання до 15 років позбавлення волі.

 

Підлідне браконьєрство в Касперівському заказнику

За зберігання у міській квартирі кулемета та протитанкoвої гранати два тернополянина засуджені до 4 та 3 років позбавлення волі