Прокуратура у Тернопільській області в інтересах держави, в особі Державної екологічної інспекції у Тернопільській області, звернулася до Господарського суду Тернопільської області з позовом до комунального підприємства «Коропецький комбінат комунальних підприємств» про стягнення 174 461 грн. шкоди, завданої державі в результаті порушення природоохоронного законодавства.
Позовні вимоги вмотивовано тим, що вище вказане комунальне підприємство здійснювало забір води без дозволу на спеціальне водокористування.
З урахуванням відповідних положень та норм чинного законодавства України, та досліджених в ході судового розгляду обставин справи, 18 січня 2017р. Господарський суд Тернопільської області вирішив позов прокурора Тернопільської області в інтересах держави, в особі Державної екологічної інспекції у Тернопільській області, – задовольнити повністю та стягнути з Комунального підприємства «Коропецький комбінат комунальних підприємств» про стягнення 174 461 грн. на користь Державного бюджету України.

Напишіть відгук