111

Час йде вперед, і ми вже не можемо уявити наше повсякденне життя без комп’ютерів. Тому діти змалечку мають освоювати їх, щоб впевненіше йти в доросле життя. Бо вже зараз при прийомі на роботу одним із основних пунктів значиться «знання ПК», «володіння основами комп’ютерних знань» і. т. ін. Отож наші шкільні навчальні заклади потребують якнайбільше сучасної комп’ютерної техніки.
pthДирекція, вчителі та учні ЗОШ І-ІІІ ст. села Озерна Зборівського району висловлюють свою вдячність фракції Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» в обласній раді – керівник фракції Пінь Михайло Миколайович. за сприяння у виділенні 10 комп’ютерів для облаштування навчального комп’ютерного класу.1 comment

  1. Даник Михайло

    То їм там ближче до Польщі, рахуй – Європа під носом. А в Скалі-Подільській такий добрий пан голова (безголовий його прізвище, чи як, не знаю) родом не з Молдови, але так його туди й тягне, бо нам ближче туди, назад. Чому так вважаю?? Та тому, що ще в половині грудня минулого року розпорядився відключити телефон в бібліотеці селища (й досі не підключено), Бібліотекар поперевиртала УПСи подалі від комп”ютерів, щоб зовсім Інтернету в селищі не було (безоплатного, по системі БІБЛІОМІСТ ), діти не те що в ігри не грають (улюблені ігри після уроків, ну хоч на пів годинки). Дорослі навіть оперативно не можуть перевірити свою електронну пошту чи ще якійсь нагальні питання вирішити. Йдемо до цивілізації, до європейських цінностей… Але чомусь назадгусь. Чого нам бракує?? А таки бракує!!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.