Анатолій Гриценко: “Порошенко і Гройсман будують Росію в Україні”

Поділитися


Про українську політику говорити сьогодні щось добре вкрай складно. Згадайте за кілька секунд хоч кілька імен політиків, від яких у вас не буде оскома. Отож бо й воно… Складно…
Проте, якщо добре розібратися, можна згадати кілька прізвищ, просто вони не на слуху, бо про них мало пишуть, по центральних каналах їх не показують взагалі або відверто паплюжать. До таких нормальних політиків належить Анатолій Гриценко. Вчора він, як лідер партії «Громадянська позиція», перебував у Тернополі . Політик скромно поділився планами майбутньої співпраці з Михайлом Саакашвілі та Андрієм Садовим. Це з політичних новинок, які, можливо, будуть реалізовані в майбутньому…
Сьогодні ж Анатолій Гриценко відверто говорить, що через високі тарифи і субсидії українці перетворюються на рабів влади. Вже 9 із 16 мільйонів домогосподарств отримують фінансову допомогу у сплаті за житлово-комунальні послуги.
-Субсидії – це крок назад. Кошти гарантовано отримують олігархи. Ця система не стимулює енергозбереження, коли б людям дали на руки кошти, тоді б вони були зацікавленні в ощадливості.
Анатолій Гриценко називає першочерговим завданням нашого суспільства відсторонити від влади олігархат. Саме багатії на корупційних схемах стримують поступальний розвиток України.
Про розчарованих українців, яких відверто і нахабно обдурив президент Петро Порошенко можна й не згадувати, щоб не ятрити душу читачам. Всі й так прекрасно розуміють як з Адміністрації Президента поглиблюють прірву щодня…

Згадували на прес-конференції і «дива» урядів Яценюка та Гройсмана, які будують Росію в Україні.
– Український уряд досі, після трьох років Майдану і війни з агресором на Сході, створює тотально залежне суспільство від влади,- вважає лідер партії «Громадянська позиція»
З сумом в очах кепкував Гриценко зі ставленика президента – голови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕ) Дмитра Вовка. Рошенівський менеджер з Росії, ні дня не працювавши в енергетиці, заявив днями, що українці платять лише 58% від ринкової вартості електроенергії.
– Насправді ж ринку не має. Є монополіст, який отримує надприбутки і хоче ще більше прибутків,- каже політик.

Турбує Анатолія Гриценка й підписаний меморандум з МВФ, який українська влада сховала від пересічних українців. Ймовірно там йдеться про так званий ринок землі, а насправді скупку за безцінь чи не останньої власності українців.
Завершив свій виступ Анатолій Степанович темою судової реформи, яка так і не відбулася. Захистити себе в правовому полі без хабаря – досі не реально в Україні. Стимули для роботи правоохоронців створені – високі зарплати вражають уяву пересічних громадян. А ось з відповідальністю – проблематично.
Анатолій Гриценко згадав про законопроект 4109, в якому йдеться про необхідність запровадження суворої відповідальності для слідчих, прокурорів і суддів. Для прикладу, якщо вони вчинили свідому помилку, що призвела до покарання не винних – правоохоронцям має загрожувати довічне ув’язнення без права амністії та з конфіскацією майна всієї родини.
Одним з перших питань до політика було про заборону побудови ГЕСів на Дністрі. Гриценко вважає, що наші краяни правильно роблять, що відстоюють свої права. Більше того, він також звернувся до уряду з листом.
Також цього дня Анатолій Гриценко провів лекцію для студентів Тернопільського національного економічного університету на тему: «Загрози економічній безпеці України та шляхи їх локалізації».

Кримінальним провадженням закінчилася пригода біля банкомату для жительки Почаєва

Як на Тернопільщині розкривають резонансні злочини