Царське село на столичному Печерську – елітний приватний сектор для українських багатіїв. Земля тут найдорожча у Києві. Тут живуть бізнесмени та політики, має землю навіть президент Петро Порошенко та його давній друг Ігор Кононенко. Нещодавно на ділянку неподалік поклала око родина ще одного соратника президента – заступника голови його адміністрації Віталія Ковальчука. Але методи отримання цієї дорогоцінної землі викликають чимало запитань з точки зору закону. Детальніше – в розслідуванні програми «Схеми», спільного проекту Радіо Свободи і каналу «UA:Перший».Царське село у Печерському районі Києва – не просто елітний приватний сектор навпроти Лаври. Поступово він перетворюється на одне з улюблених місць президента та його оточення.

На вулиці Лаврській розташований офіс «Міжнародного інвестиційного банку» Петра Порошенка. Трохи західніше – штаб «Блоку Петра Порошенка «Солідарність». На вулиці Радіальній – маєток і тенісний корт Ігоря Кононенка, давнього друга Петра Порошенка. Навпроти – ще не забудована ділянка самого Петра Порошенка.

Нещодавно на ділянку в Царському селі неподалік поклала око родина ще одного соратника президента – заступника голови його адміністрації Віталія Ковальчука. Але методи отримання цієї дорогоцінної землі викликають чимало питань з точки зору закону.

Напишіть відгук