111

За принципової позиції прокуратури Тернопільської області апеляційний суд, розглянувши апеляційну скаргу прокурора у кримінальному провадженні , змінив запобіжний захід депутату однієї з міськрад Тернопільщини, підозрюваному в отриманні неправомірної вигоди.
Нагадаємо, що депутат міської ради вимагав від місцевої жительки 2000 доларів США за позитивне вирішення на засіданні земельної комісії, членом якої він є, та сесії міськради питання щодо передачі їй земельних ділянок у власність та оренду. Зловмисника затримано безпосередньо під час отримання обіцяних грошей 22 лютого 2017 року. Тернопільський міськрайонний суд обрав йому запобіжний захід у вигляді домашнього арешту в нічний час доби, проте прокуратура Тернопільської області оскаржила це рішення. У випадку невнесення застави у строк, визначений судом, вирішуватиметься питання про застосування більш суворого запобіжного заходу – тримання під вартою, повідомляє прес-служба прокуратури Тернопільської області

1 comment

  1. Михайло, 58 років

    Так чим закінчився той суд ?? Нема інфо ніякого ? Отримав термін перебування в місцях позбавлення волі чи ні ? Та в Вас нічого й ніколи толком не взнаєш : за оренду чи таки за право власності. Пишете так, не думаючи, ніби примусівку (чиюсь) відбуваєте !

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.