Держпідприємство “Гарант-Сервіс”, що обслуговує Адміністрацію президента, уряд, Верховну Раду, Раду нацбезпеки і оборони та інші органи влади, планує закупити спиртних напоїв на 1,43 мільйона гривень на 2017 рік.

Така інформація міститься на сайті держзакупівель Prozorro, повідомляє Радіо Свобода.

Загалом для чиновників планують закупити 14,573 пляшок міцних напоїв, зокрема, коньяки категорії VSOP і віскі багаторічної витримки. Серед елітного спиртного є, зокрема, коньяк Martell VSOP в сувенірній коробці.

Також закуплять більше 2,5 тисячі пляшок української горілки “Старий Житомир. Оновлена”.

Окремо “Гарант-Сервіс” планує закупити пива на 50 тис. гривень.

У 2015 році “Гарант-Сервіс” оголошував тендер на значно більшу кількість алкоголю – 17,754 пляшки. Тоді Держуправління справами, якому підпорядковується “Гарант”, повідомляло, що закупити спиртне мають за гроші, отримані з комерційної діяльності підприємства.

1 comment

  1. Михайло

    Петре, пане президенте, ТИ КОЛИСЬ БУДЕШ ТВЕРЕЗО дивитися на нас. Приїхав з чернівеччини – ґотов, де не подивишся – всюди ДУРНІ РІШЕННЯ. Відійди від ВЛАДИ ДОБРОВІЛЬНО, прийміть Закон України “Про імпічмент президента”, не треба знову крові. Нехай панує РОЗУМ і ДОЦІЛЬНІСТЬ а не олігархічні клани і корупція!! Заколєбало вже це все споглядати.

Напишіть відгук