Патрульні Тернополя разом з працівниками фіскальної служби займаються маячнею

Поділитися

Від початку тижня у місті розпочалося спільне відпрацювання працівників патрульної поліції та Державної фіскальної служби щодо перевірки автомобілів з іноземною реєстрацією на факт легального перебування на території України. Тобто, правоохоронці почали підсилювати ідіотизм державної системи, яка невідомо чому обдирає своїх громадян.

Прес-служба поліції пише ось таке лайно:

– Патрульні зупинятимуть автомобіль за порушення Правил дорожнього руху, складатимуть адмінматеріали, – розповідає начальник Управління патрульної поліції Володимир Струк, – а працівники фіскальної служби перевірятимуть транспортний засіб на факт порушення митного законодавства України.

До речі, 28 березня, близько 16-ї години, патрульні поліцейські зупинили Nissan, який порушив вимогу знаку 3.2 «Рух механічних транспортних засобів заборонено». При перевірці документів з’ясувалося, що у водія відсутній поліс страхування. Також встановлено, що даний транспортний засіб перевищив термін перебування на Україні.
Відтак автомобіль евакуйовано на арештмайданчик.

Патрульні поліцейські винесли постанову на правопорушника за ст.126 КУпАП (Керування без відповідних документів). Працівники фіскальної служби склали 2 протоколи за ухиляння від сплати митних платежів та перевищення терміну тимчасового ввезення товарів та наклали штраф у розмірі 17000 гривень.

Призабутий сайт Джоджика висміяли у столиці

У день сміху в Тернополі стартує Stand Up