111

Сьогодні об 11.30 мешканці Березовиці проведуть попереджувальний страйк з перекриттям дороги проти незаконної будови 10-ти поверхового будинку. Збір в 11.30 біля супермаркету “Норма”, повідомляють в соцмережі.2 comments

  1. МИХАЙЛО

    Не розумію тих редакторів- організаторів існування “Про все” : навіщо вони підписують під анонсами своїх репортажів 2011 – 2016 чи навіть 2016 рік. Кому цікаві такі новини ?? Вони ще живуть вчорашнім днем ?! Та просніться, хлопці, вже ! Надворі – весна, 2017 року, все бурлить навкруги, НОВИН – повно, а Ви, шановні, дальше за старе. Вже надоїло звертати Вам увагу. Чи такі туподоходящі, безнадійні?? Цо сє дєє з Вами, запитав би поляк. То Закарпаття, то Барселона, то пупкін, то залупкін. Пишіть про новини нашого краю: де гарно прибрали узбіччя і поремонтували тротуари, де меньше вкрали бюджетних коштів і спромоглися попідновлювати обштуркані фасади висотних будинків, в якій області найкращий голова ОДА (крім нашої, бо наш тільки – піарщик), зробить на копійку – роздує на рубель. Подивимся скоро їхні декларації, як тяжко вони там бідують, що аж не можуть опублікувати офіційний звіт про використання бюджетних коштів на поточні ремонти автодоріг області (по участках, по дільницях, по виконавцях, по витрачених сумах). НЄ ҐОДЄН таке зробити чи не хочеш ?? От звідки виростає корупція. В Скалі міст ч/з колію від 2010 року не можуть завершити (якихось 40 метрів), він вже 3 (три) роки на посаді голови ТОДА, я вже б”юся 1,5 року – візміться, хлопці, й завершіть. А він дає мені ч/з свого заступника відписку – виділено на 2017 р. – 10 390 000 грн. Бери хоч трохи з того що “виділено”, та й вночі ЗРОБИ той місток, на який треба всього 200 тисяч щоб був “БЛЄЩИЧИЙ”. Німці їдуть, поляки, вже й французи придивляються де краща РІЛЛЯ і побільше старої колгоспної інфраструктури (склад, тік, ферма, контора), а ми – не можемо відремонтувати кавалок дороги, вчепити поруччя з заліза. Освітити вулиці в проїздних селах, зробити тротуари хоча б з одної сторони дороги, щоб машина не збила стару бабу чи дитину. Що ми вміємо ?? Про що мріють історики чи ґеоґрафи, коли “йдуть” до влади ?? Що вони знають як ЗРОБИТИ ? Хто й де їх навчив ?? Де вони в позаграницях щось людське бачили, як вони зі школи – та в ҐОСПОДАРІ. А до тої пори – ніде навіть собачої будки своїми руками не змайстрував, навіть сраного виходка за стайнею не зробив ніколи. Тільки красти звідкись добре вміють, і оминати ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ навіть перед громадами, та й перед ЗАКОНОМ.

  2. МИХАЙЛО

    Де той ОВЧАРУК ?? Вже отверезів після запоїв ?? Зберіть депутатів обласної ради і ТЕРМІНОВО прийміть рішення про заборону пікетування тротуарів та проїздної частини дороги ким би то не було (не має значення яка б то не була завелика ґромада чи орґанізація. Не повинні страдати водії і пасажири. Треба Вам, громадянам тої ґромади, щось рішати в своїй сільраді – йдіть туди, рішайте, сіпайте головів за яйця чи за чупир, можете дати добре в груди, щоб вийшла шпаківня, бо вже пора така, але дороги блокувати заборонити ВСІМ. При чому тут шофер Франківського чи Кам”янецького автобуса з пасажирами, чи Львіські туристи чи паломники до березовицьких проблем. Ви цілу зиму де були, що аж тепер “обнаружили” проблеми ?? Є сільради, є збори (як нема – зробіть собі щоб було), там і вирішуйте. Є між Вами грамотніші – складіть список своїх вимог – і так рішається, мирно й цивілізовано. До Європи ж йдемо ! Чи попопземо, може, колись. А наші діти вже не мають де заробити на хліб насущний, в той час як тротуари непочищені, фоси – засрані, посадка обабіч доріг позаростала так, що гілляки вже аж по машинах порють, туалетав в людних місцях нема, серимо де попало, малі діти то бачать і теж так будуть чинити. Є що робити на Україні щоб її хоч трохи розрухати-причепурити, а нє лиш співати “ще не вмерла…”. Так недалеко щоб і вмерла. А москаль лиш того чекає. І буде сміятися з нас, бо ми не дружні, до того ще й дурні. Боремся зо всім, з корупцією – теж, а результатів не видно. Їх і не буде. “Вибраним” борцям дали по 80-100 тися гривень в місяць, що тільки вони ні з чим не боролись. Команда – з Банкової, там – штаб (згідно закону).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.