Найгірший міський голова Тернополя за роки Незалежності – Сергій Надал – не виконує належно свою роботу. Керівник мерії займається суцільною пропагандою своє діяльності, хоч насправді мав би дбати, а не заробляти на комуналці та ремонтах.

Минулого року поки тернопільська інтернет-газета “Про все” добре не вилаяла Сергія Надала за бездіяльність щодо демонтажу новорічних кіосків з Театрального майдану, доти мерцьова команда не підняла задниць з чиновницьких крісел.

Сьогодні перше березня. Перший день весни. Надалові посіпаки, напевно, вирішили встановити антигосподарський рекорд з невиконання своїх посадових обов’язків.

Брудний, напіврозвалений каток досі розміщений на театральному майдані в Тернополі. Центр міста обласного значення виглядає як найзанедбаніше глухе село…

За що тії чиновники отримують зарплату? Премії?

Торік новорічні будки на театральному майдані також весну зустріли

5 comments

 1. Олександр

  Хоть хтось сказав тому корумпованому злодюжці з Байківців, що має виконувати елементарну роботу

 2. актор

  У мене вчора була аналогічна думка, коли вийшов з театру. згадав торішній колгосп на майдані з тими будами

 3. тернополянин

  Напевно, Надал очікує на нормальний відкат, який дадуть перевізники. ну не задурно ж мерові прихвостні запустять на театралку вантажівку? )))

 4. ЖКГ

  Нині у нашому департаменті вже пішла інформація давати копня під зад тим безвідповідальним власникам катка. заступник мера лічно дзвонили і гарчали на нашого шефа

 5. парасолька Надала

  З таким успіхом можна і ялинку з шопкою не забирати. чув, що ті дурисвіти сказали, що не заберуть, поки не розмерзнеться. та вже пів місяця могли як забрати адже за такою логікою можна і ялинку не забирати і шопку – Новий рік знову прийде, Різдво теж.

Напишіть відгук