На сайті Тернопільсько-Зборівської архиєпархії Української греко-католицької церкви розмістили анонс про проведення хресних ходів в області. Як відомо, цього року найбільше християнське свято українців – Великдень- припадає на 16 квітня.

10 березня

Долина – 15.00 о.І.Догошия

Нестерівці – 16.00 о.І.Шкумбатюк

Білоголови – 16.00 о.І.Драпак

Воля – 16.00 о.Є.Кобильник
11 березня

В.Бірки – 16.00 о.М.Пастух

Глищава – 15.00 о.І.Довгошия

Бзовиця – 15.00 о.Б.Гавришко

Заздрість – 16.00 о.В.Топоровський

Неділя, 12 березня

Бережани – 16.00 Мит. Василій

Козлів – 16.00 Вл. Теодор

Цебрів – 17.00 о.Б.Заблоцький

М.Ходачків – 17.00 о.Б.Гавришко

П’ятниця, 17 березня

Зборів – 16.00 о.І.Римар

Мильно – 16.00 о.І.Драпак

Довжанка – 16.00 о.м. Р.Гриджук

Зеленче – 17.00 о.м.І.Сивак

Субота, 18 березня

Семенів – 16.00 о.В.Топоровський

Серетець – о.І.Римар

Курівці – 16.00 о.Б.Заблоцький

Осташівці – 16.00 о.І.Січкарик

Неділя, 19 березня

Козова – 16.00 Вл. Теодор

Волочиськ – 17.00 о.І.Січкарик

Підволочиськ – о.Б.Гавришко

Кам’янець – Подільський – 16.00 о.м.І.Данкевич

П’ятниця, 24 березня

Мшанець (Збор.) -16.00 о.Р.Дутчак

Богданівка/Білківці 16.00 о.І.Драпак

Ланівці – 16.00 о.А.Лахман

Мшанець (Терб.) – 16.00 о.Є.Кобильник

Субота, 25 березня

Конюхи – 16.00 о.м.П.Репела

Мар’янівка (Хм.) – 16.00 о.м.І.Данкевич

Загір’я – 16.00 Вл.Теодор

Івачів Д.(Г.) – 16.00 о.І.Римар

Неділя, 26 березня

Озерна – 17.00 о.М.Пастух

В.Березовиця – 17.00 о.М.Богак

В.Гаї – 17.00 Вл.Теодор

Ладичин – 17.00 о.Є.Влох

П’ятниця, 31 березня

Ласківці – 16.00 о.Б.Заблоцький

Ренів – 16.00 о.В.Барна

Колодіївка – 16.00 о.М.Валійон

Оліїв – 16.00 о.П.Порохонько
Субота, 1 квітня

Острів – 16.00 о.В.Брона

Петриків – 16.00 о.Б.Гавришко

В.Глибочок – 16.00 о.І.Січкарик

Зубра – 16.00 о.І.Римар

Неділя, 2 квітня

ТЕРНОПІЛЬ Мит. Василій, Вл. Теодор.

Теребовля – 17.00 о.Р.Дутчак

Золотники – 17.00 о.В.Фірман

П’ятниця, 7 квітня

Серединки – 17.00 о.М.Пастух

Лазарівка – 17.00 о.І.Римар

Кемпінг – 17.00 о.В.Брона

Жабиня – 17.00 о.І.Драпак
Сб. 8.04.17

Ігровиця – 16.00 Вл.Теодор

Буцнів – 16.00 Мит.Василій

Гримайлів – 16.00 о.Б.Заблоцький

Біла – 16.00 о.м.П.Репела

Неділя, 9 квітня

Залізці – 16.00 Вл.Теодор

Городок – 17.00 о.М.Пастух

Скалат – 17.00 Мит. Василій

Збараж – 16.00 о.І.Римар
П’ятниця, 14 квітня

ЗАРВАНИЦЯ Митрополит Василій

 

Напишіть відгук