Що жителі Тернопільщини запитують про час?

Young beautiful woman with red alarm clock blue background. Time management concept
Поділитися

Щомісяця тернополяни задають Яндексу понад 15 тисяч запитів зі словом «час». Вони цікавляться безліччю речей: запитують, як організувати дозвілля, – [як весело провести вільний час], просять поради – [як посадити троянди в зимовий час], зазирають у майбутнє – [що подорожчає в україні найближчим часом].

Яндекс дослідив запитання жителів Тернополя та області про час. З’ясувалося, що топ-5 категорій має такий вигляд:

1. Навчання і нові знання
2. Здоров’я
3. Право
4. Технології і техніка
5. Цитати

Половину запитань зі словами «час» і «година» жителі Тернопільщини ставлять Яндексу у зв’язку з навчанням або бажаючи отримати довідкову інформацію. Вони шукають у Яндексі розв’язки задач – [як знайти відстань якщо є швидкість і час], цікавляться літературою – [чи можливе кохання як у івана і марічки в наш час], хочуть з’ясувати, [за какое время лед растает], [як утворюється час в польській мові], [у якому місті в світі сухі вулиці під час снігу].

Кожне восьме запитання тернополян до Яндекса зі словом «час» або «година» стосується здоров’я і зовнішнього вигляду, наприклад: [як не поправитись під час вагітності], [почему нельзя пить воду во время еды], [чому терпнуть руки під час сну].

На третій сходинці – запити, що стосуються правової сфери. Тернополяни запитують у Яндекса переважно про робоче: [як написати наказ про заміну прибиральниці на час хвороби], [як оплачується і з якої години вечірній час роботи], [чи можна звільнити працівника під час відпустки].

Наступна за популярністю категорія – запитання про техніку, інтернет і комп’ютерні програми. Користувачі з Тернопільщини хочуть дізнатися, [що робити коли наушник шипить під час музики], [як встановити час на він 10], [як вимкнути екран телефона під час розмови]. Чимало запитів до Яндекса пов’язано із соцмережами та інтернет-сервісами: [як змінити час повідомлень у вконтакті], [при заказе на алиэкспресс истекает время ожидания отправки, что делать].

Завершують рейтинг запити про цитати. Їх задають, коли хочуть дізнатись автора, значення або повний варіант якогось вислову: [всякому слову свій час пояснення], [час рікою пливе як зустрів я тебе текст], [час збирати каміння що означає].

А іноді тернополяни запитують про час і таке:

[как можно провести время с девушкой без больших трат]
[як виспатись за короткий час]
[що означає якщо хлопець під час танцю обіймає дівчину]
[як в наш час заробити легко гроші]
[що потрібно робити щоб зберегти спокій до і під час іспиту]
[якщо дівчина пропонує розійтись на деякий час то нормально чи ні]
[статуси про час який не повернути]
[на що варто і не варто витрачати свій час]

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Патрульні оштрафували водія трактора

2 квітня у Тернополі відбудеться велелюдна Хресна хода