“Старий і мімоза”: прем’єрний показ у Тернополі

Поділитися

8 березня о 19.00 у “Палаці Кіно” у рамках акції “КіноСереда” відбудеться прем`єра короткометражний фільм “Старий і мімоза”. Режисером і сценаристом кінострічки виступив випускник театрального відділення ТНПУ ім. В.Гнатюка Андрій Мрига, оператором став фахівець з відеозйомки Іван Заставецький, а продюсером – студент факультету мистецтв ТНПУ Анатолій Осадчий.
Зйомки відбувалися торік в місті Тернопіль. У короткометражці були задіяні, як початківці так і професійні актори Тернопільського драмтеатру, серед яких випускники театрального відділення ТНПУ ім.В.Гнатюка. У фільмі знялися: Михайло Безпалько, Віра Самчук, Євген Лацік, Ірина Складан, Маргарита Василишин, Юлія Небесна, Софія Капуш та ін. Ідея кінострічки полягає в тому, щоб кожен із нас не забував про основні людські якості: доброту, співчуття, любов до ближнього.

Соціальний ролик “Людина починається з тебе!” з фільму був презентований у мережі Інтернет літом минулого року. До речі, на даний момент, відео набрало близько 200 000 переглядів. А, напередодні, з’явився тизер кінокартини. Під час самої ж прем’єри тернополяни матимуть змогу поспілкуватися з творчою групою кінострічки.

Отож, запрошуємо усіх бажаючих 8 березня о 19:00 на перегляд фільму “Старий і мімоза” у “Палац Кіно” (вул. Івана Франка, 8).

Армійські байки про Надію Савченко

Арсенал – Баварія 1:5, а Наполі – Реал 1:3