Табаков презентував нову пісню “Любов жива”

Поділитися

У перший день весни – всеукраїнська радіопрем’єра нової версії пісні “Любов Жива”, яка і дасть назву шостому альбому співака

Співак, переможець двох найпопулярніших телешоу України – “Шанс” та “Голос країни” Павло Табаков презентує енергійний, радійний трек «Любов Жива». Прем’єрою цього синглу виконавець анонсував на травень вихід свого нового, шостого за рахунком, альбому. Збірка так і називатиметься – “Любов Жива”.

– Лірична версія пісні “Любов Жива”, яка вийшла місяць тому, звучить на кожному моєму сольному концерті. Вона дуже емоційна. Її хочеться просто послухати – і подумати про Любов, – розповідає Павло Табаков. – А от нова версія цього синглу – для радіо і навіть для клубів.

Радійну версію пісні аранжував відомий український саунд-продюсер, друг Табакова – Андрій Бакун. “І це тільки початок нашої співпраці”, – інтригує Павло.

– У пісні «Любов Жива» закладені мої особисті, дуже сильні переживання, – згадує співак. – У Елтона Джона є пісня Sorry Seems to Be the Hardest Word. Ця фраза перекладається: “Так важко інколи сказати “вибач”. Десять років тому я зміг сказати “вибач” одній прекрасній дівчині – і тепер вона моя дружина, у нас двоє чудових дітей.

Закордонний паспорт і ІД-картку вже можна оформити майже в усіх підрозділах міграційної служби області

А ви отримали захищені носії особистих ключів?