Як скандальному директору тернопільського училища вдалося вийти сухим із води? Та хто тепер заправляє у закладі?
Дивіться у програмі журналістських розслідувань “Народний контроль”.
Довідка
Каплун — спеціально відгодований на м’ясо, кастрований півень або каплун, що й дало назву страві

1 comment

 1. Оксана Хаблюк

  Шановні читачі! Я та сама Оксана Хаблюк, про яку йдеться в другій частині сюжету. Мовчала весь цей час і терпіла брехню, яка лилась на мою сім’ю, мого батька і на мене особисто. Цим коментарем хочемо роз’яснити читачам ситуацію з іншої сторони.
  Не думайте, що журналісти «Народного контролю» в тому числі і автор сюжету Наталя Литвин та і весь «Народний контроль» такі чесні, «білі та пухнасті». Матеріал, який вони подають висвітлюється однобоко, вигідний тільки для них та їхньої «чесної» партії.
  По-перше, премії, про які журналіст «Народного контролю» Наталя Литвин вже не перший раз пише. Поясню: ВСІ (підкреслюю ВСІ) працівники училища, в тому числі і я отримуємо періодично премії. Але чомусь Наталя Литвин про це не каже, а акцентує увагу лише на мені. Не пише також, що розмір цих премій складає 300-400грн. До речі, премії розподіляє преміальна комісія, а не батько.
  2. Щодо квартири, про яку йдеться в сюжеті. До чого це? Виходить, що громадянин України не може володіти квартирою у 89м2. Невже ми не можемо придбати собі квартиру. А може ми повинні бути бомжами, бо так хоче Наталя Литвин? Цікаво, в якій оселі вона проживає?
  3. Про заяву. Так, я дійсно написала заяву у поліцію. За яких обставин? Ви, мабуть, бачили сюжети, які готувала журналіст «Народного контролю» Наталя Литвин. Відбувалося все так: вона та інші журналісти «Народного контролю» ПОСТІЙНО переслідували мого батька; їздили в село, де він проживає, зупиняли та розпитували людей про нього та нашу сім’ю. Зрозуміло, що збирали негативну інформацію, а якщо люди розповідали позитивне – ігнорували. Такі і виходили їх «чесні» сюжети.
  І так, 16 січня журналісти «Народного контролю» Наталя Литвин та Зоряна Яремишин прийшли до мене додому!!! До речі приходили двічі. Близько 16 години дзвонили довго та настирливо, я злякалась. Вийшла до них, і Наталя Литвин спитала: чи десь тут не проживає Андрій Володимирович? Я відповідно спитала хто вони такі. На що отримала відповідь від Наталі Литвин, що вони СТУДЕНТИ училища ресторанного сервісу і торгівлі!!! Питається: навіщо такі «чесні» журналісти брешуть? Звичайно, що я з ними не захотіла спілкуватись. Мало того, вони ще й пішли до сусідів і також за допомогою обману хотіли вивідати інформацію про квартиру, про якусь дачу і т.д. Тобто брехня на брехні. Як вам таке, шановні читачі? Вам би таке сподобалось? Відповідною була і моя реакція.
  Зрештою, ні я, ні члени моєї сім’ї не приходять до Наталі додому, не порушують її спокій, не вивідують за допомого обману інформацію.
  І ще: Наталя Литвин на своїй сторінці у Fasebook написала: «Чекаємо погроз». Я скажу так: не піартеся і не чекайте погроз, не судіть по собі! Ніхто з нашої сім’ї ніколи Вам не погрожував! Ми не опустимося до Вашого примітивного рівня, все буде вирішуватися цивілізовано відповідно Закону в судових інстанціях.

Напишіть відгук