111

Сьогодні тернопільська інтернет-газета “Про все” святкує 10-ту річницю з дня заснування. За цей час нами було оприлюднено близько 50 тисяч статей.

Понад 120 тисяч читачів стали нашими підписниками у facebook-групі, twitter, гугл+, вконтакті, однокласники, livejournal,  та 2 facebook-сторінки        provse.te.ua

1 мільйон 650 тисяч читачів інтернет-газети “Про все” на наших відеоканалах  в YouTube  переглянули відеозаписи.

Лише з початку цього року у нас на сайті переглянуто понад 1 мільйон сторінок. При цьому показник відмов читання новин склав менше одного процента – 0,25% .

 

Загалом “Про все” відвідало за всі роки понад 10 мільйонів читачів.

У перші два роки існування інтернет-газети “Про все” ми навіть не розміщували лічильників відвідуваності. Тоді було значно важливішим оприлюднити правду. Нині ж цікаво знати, наскільки правдива інформація цікавить мешканців Тернопільщини, України та світу. Ще 10 років тому політики, чиновники та інші злодії не створювали своїх ручних сайтів, яких нині майже сотня на Тернопільщині… Але хіба їх читають люди? Вони існують для самозаспокоєння моральних калік. Колись так само злодюжки-авантюристи вірили, що краяни вірять їхнім двом десяткам місцевих газет. І де вони нині? )) Ніхто навіть не згадає їхніх назв…

Якою насолодою було для наших авторів побачити тернополян на бульварі Шевченка, які у погожу днину читали роздруковані на листочках резонансні статті інтернет-газети “Про все”. А скільки переляканих чиновників облдержадміністрації, мерії “носилися”, мов ошпарені, з викривальними матеріалами…

Дізнаючись, хто робить інтернет-газету “Про все”, журналістів звільняли з роботи навіть так звані націоналісти під різними приводами, керівництво вузу змушене було закрити студентську газету, бо “пластун”-регіонал Петрусик у високому кріслі щотижня дозволяв собі читати моралі професорам та докторам наук, вимагаючи звільнити одного із журналістів нашої інтернет-газети.

Організована редакцією “Про все” акція “УДАР-кидалово” змусила політичних злодіїв з партії Кличка розрахуватись з людьми за роботу на виборах.

Ми єдиний веб-сайт на Тернопільщині, проти якого створено кілька сайтів-клонів. Щотижня ми відбиваємо по кілька хакерських атак, готуємось до них щоразу після оприлюднення критичних заміток про тернопільських владоможців, політиків чи іншу напасть, яка грабує край.

З кожним роком кількість інтернет-користувачів зростає, тому й збільшується наша читацька аудиторія. Наприклад,  відвідуваність за перший квартал 2017 року потребувала б у 2010 році 12 місяців!

Ми щиро вдячні нашим читачам за активність і не байдужість. Перш за все – ми працюємо для Вас. За всі ці роки роботи ми дякуємо усім журналістам, дописувачам, аналітикам, фрілансерам за Вашу чесну працю, підказки, підтримку і конструктивну критику.

Не міг би існувати сайт й без умілих адміністраторів, які дбають за безпеку інтернет-газети “Про все”. Це завдяки їхнім зусиллям наш веб-ресурс працює, мов швейцарський годинник.

Ми щиро дякуємо компаніям google та youtube за фінансову співпрацю у царині реклами. Саме ви робите нас фінансово незалежними.

Дякуємо усім, хто робить нас кращими!

Статистика відвідуваності сайту інтернет-газети “Про все” за перший квартал 2017 року (станом на 26 березня 2017р.)1 comment

  1. Даник Михайло

    З чим і хочеться привітати весь теперішній колектив редакції “ПРОВСЕ” !! Продовжуйте, друзі, в тому ж дусі, доносьте правду до небайдужих людей, давайте їм можливість висловити свої думки і погляди. Проблем дуже багато в теперішньому розвитку суспільства, нам не дають відкрити рота, всяко блокують думку вільної людини з неупередженими поглядами. Я торік неодноразово звертався до Вас і принагідно ще раз звертаюся відкрито з просьбою : ВІДКРИЙТЕ нову рубрику в “шапці” газети – назвіть її ОТГ і громади. Вийде дуже цікава полеміка з небайдужими земляками як наш ґарант “заганяв” і заганяє дрібніші сільради до колгоспу. Чому?? Та тому, що той Закон України за № 157-VIII від 05.02.2015 року підписаний ним же, всупереч 94-ї статті Конституції України. Президент на той час не був головою ВРУ (хочо в зворотньому порядку виконання функцій президента держави таке є можливим при особливих умовах, як на початку 2014 р. було). І, відповідно, той закон формально й не є законом, а всі наші “доброчесні” юристи, правники, верховні й конституційні судді – як води в рот понабирали, бо хочуть втриматися на роботі, при посадах.Але простим селянам від того не легше : позабирали останню інстанцію по селах, куди людина змогла звернутися для вирішення своїх проблем, повіддаляли сільради на 15-20 і більше км від сіл, натомість залишили старост, половина з яких і уяви не має в державотворенні (а в Мишкові – по два тижні безпробудно п”є), якусь справку підписати – треба самому їхати (замість йти) до сільради чи далі. От такі реалії, і ті бідні люди взагалі не мають ніякого впливу на місцеву владу, бо її не бачать. Натомість – центри громад мають кошти, але неконтрольовано використовують, потайки від членів громади. То що доброго може очікувати нашу Україну в недалекому майбутньому, ще коби землю почали продавати, то почнеться громадянська війна. Одні – “поприхватизовували” багатенько в очікуванні на ПРОДАЖУ, іншим – нема, зась. Неспокій – не за горами…

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.