Тернополянам презентують студентський глянцевий журнал

Поділитися

30 березня о 18 годині в Дружній ресторації «Мамонт» відбудеться презентація першого випуску глянцевого журналу «UNITIME», який вийшов за ініціативи студентів Тернопільського державного медичного університету.
У програмі презентації: виступи популярних тернопільських гуртів, зокрема «Bugs&Bunny» та «Амігурумі», яскрава шоу-програма, розіграші цінних призів та фуршет. А також організатори обіцяють усім відвідувачам багато приємних несподіванок.
Потрапити на презентацію можна, попередньо замовивши квитки за телефоном: +38-096-846-18-96 (Ігор)
Нагадаємо, що на сторінках журналу зібрані найяскравіші події з життя університету, захопливі спецпроекти, знайомства з цікавими викладачами та студентами, вражаючі новини та відкриття.
«Цей журнал – дійсно молодіжний, цікавий, яскравий та амбіційний проект, який за підтримки керівництва університету має всі шанси на успіх, як у стінах нашого навчального закладу, так і поза його межами, – йдеться на сторінках журналу в соціальних мережах. – Перший номер, над який команда журналу працювала протягом двох місяців, як для початку — досить пристойний і, будемо сподіватись, що далі буде ще краще! Принагідно, запрошуємо до співпраці з редколегією якнайширше коло дописувачів, як зі студентів так і з викладачів університету».
Тетяна ІВАНІЦЬКА

Оформлення спадкових прав посадовими особами органу місцевого самоврядування

Тернопільщину продовжують очищати від іноземців-нелегалів