Лекції читатимуть провідні мистецтвознавці та відомі художники.
Перша лекція «Енді Ворхол. Смертельний поп-арт і фабрики мистецтва» відбудеться 21 березня, початок о 19:00. Її прочитає мистецтвознавець та менеджер мистецтв зі Львова Поліна Ленарт.
Ви дізнається про Енді Ворхола – митця, про якого відомо все, але абсолютно нічого не зрозуміло.
Всебічно обдарований Ворхол – людина-таємниця, художник, рекламіст, актор і фотограф, один із найрадикальніших режисерів кіно-авангарду, персонаж рок-сцени, ідеолог модного журналу.
Тож спробуємо зіграти у гру «Де Енді?» і відгадати, хто з цих Ворхолів справжній.
Усі лекції «Про мистецтво» безкоштовні.
![](https://provse.te.ua/wp-content/uploads/2017/03/k19K8EzOsnI-150x150.jpg)
У Великій Березовиці триває демонтаж цукрового заводу “Поділля”
![](https://provse.te.ua/wp-content/uploads/2017/03/17354745_1345004858897804_1841724964_n-150x150.jpg)