О 15 годині в кабінеті №532 Тернопільської облради відбудеться відкрите засідання спільної робочої групи з вивчення функціонування Тернопільської обласної комунальної експериментальної комплексної школи мистецтв імені Ігоря Герети. Присутнім будуть представлені кінцеві висновки та пропозиції, які виробили члени спільної робочої групи. Участь у засіданні братимуть члени робочої групи, керівником якої є заступник голови Тернопільської обласної ради Любомир Крупа, заступник голови обласної державної адміністрації Юрій Юрик, представники управлінь культури, освіти та науки ОДА, адміністрації школи.До участі запрошуються журналісти!
Як стало відомо журналістам “Про все”, доля школи мистецтв вже вирішена. Чиновникам нібито настільки добре підплатили, що вони готові заявити – експеримент з експериментальною школою мистецтв НЕ ВДАВСЯ.

На місці школи мистецтв планують звести багаторівневу парковку, яку “забув” зробити проектант, а тепер зведений будинок не приймають в експлуатацію.

Вирішили пожертвувати школою мистецтв, яку разом з Ігорем Геретою засновував покійний батько нинішнього заступника голови Тернопільської облради Любомира Крупи.

Приміщення ж “політосвіти” – Тернопільського телебачення – вже встигли переоформити і школа мистецтв на даний момент залишається в повітрі.

Можливо, дана замітка змусить чинуш дати задню.

Якщо ж ні – то вони безсоромні хапуги.

13 comments

 1. Sawa

  Шановний голово пане Надал ви випробовуєте Тернополян на міцність , не все можна пробачити ця школа може стати останньою краплиною людського терпіння . Подивіться хочаб раз на життя очима простих людей – ви ж колись були дитиною . Все продано у Тернополі , не чіпайте дітей це св’яте тернополяне вам цього незабудуть…

 2. Sergiy

  Багаторівнева парковка набагато матеріально цікавіша Тернопільським функціонерам-баригам ніж розумне-добре-вічне. Державна деградація…

 3. Анонім

  Величезна ганьба закрити найкращу кузню талантів області!!!!!!!!!!!!!!! Нижче нашій владі вже невпасти!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 4. внонім

  Яке жахіття витворяють ці бариги. Їм мало дорослого населення- взялись за дітей. Може в недалекому “МАЙБУТНЬОМУ” концтабір організують???!!!
  У свій час моя дочка вчилась у цій школі. Завдяки викладачам вона добилась великих успіхів. Зерно, яке було закладене їй у дитинстві у цій школі, відкрило двері у світ музики. Моя донька представляє Україну і на міжнародній арені. Я пишаюсь нею, і не тільки я.
  Скільки талантів готові погубити ці бариги за ради своєї кишені? Чи не пора народу вирішувати самим,що їм більше потрібно?!!!!!!!!!!

 5. Анонім

  Це буде остання краля для людей !!!!!!!!!! Не потрібно цього !

 6. Анонім

  Бидло думає за кишеню і не забуває при цьому час від часу кричати про славу Украіні

 7. Анонім

  Давайте ще бібліотеку зрівняємо з землею і музей…. 🙁

 8. Анонім

  і Тернопілля перетворюється в бидлостан… ну що ж, нічого дивного, раз уся Україна в неї перетворюється!!!

 9. Анонім

  Девіз влади- ніякою культури для народу, тільки алкоголь, жрачка, ресторани, паління, розваги і деградація!

 10. Анонім

  Хай в недобудованій бібліотеці роблять багаторівневупарковку

 11. Анонім

  Все, школу злили, це її останній рік. Визнали неперспективною, кинувши за борт справді обдарованих дітей

 12. Анонім

  Це жах ! Чом би маєтки владних чиновників не перетворити на заклади мистецтва та творчості для дітей ,або щось на кшталт цього ,у наших дітей знайдуться таланти ,а в свою чергу генераторів ” мудрих” ідей на парковку поки не згниють,як можна дитячий заклади перетворювати на паркінг? Немає слів… Може краще б не добудовану бібліотеку відремонтували ,чи добудували новий корпус для дітей .А потім дивуємося – де ж цвіт нації ?-
  немає, шановні ,немає .Скоро лишуться самі бандити ненажерливі.

Напишіть відгук