111

5 березня у селі Горошова Борщівського району відбулась зустріч громади села із народним депутатом України Олегом Барною. У ході зустрічі стало черговий раз зрозуміло, що нардеп не захищає інтереси простих людей, не охороняє довкілля, а лобіює олігархічні інтереси Романа Заставного і компашки.
Фото і відео – Виктор Сайлер3 comments

 1. Богдан

  Якщо свіжий огірок всунути в банку із соленими, то за добу і той огірок стане соленим. Олег не єдиний, хто продався жидві при владі.

 2. МИХАЙЛО

  Не паплюжте мені, хлопці, Олега. Олег – мій депутат, він ОБІСЦЯВ мені відкрити ґромадську приймальню в Скалі в бібліотеці. Там навіть голова (селищний) “встановив” міжкімнатні двері замість вхіжних (броньованих, з поламаним завісом).Броньовані треба трошки полагодити, то можна вернути все як було. А тепер нема коли тим займатися, бо не може зробити звіт за своє “керовання” за 2016-й рік. Нема про що говорити і як відповісти городянам куди “сплавив” силу грошей, нащо тих ровів по селі, чого не виконано план соціально-економічного розвитку ОТГ за 2016-й рік, чому бардак в парку (дворічний хмиз валяється повсюдно і гнилі патики діаметром 0,5- 0,75 см вже аж мохом поросли), а він навіть не звернувся до Мінохорониприроди за дозволом на видалення сухих, поламаних, недокорчовуваних вітрами дерев. А ті дерева, що мають гілляки понад дорогу (основну й об”їздну) не можна обрізати, бо своя вишка поламана, а РЕМ не дасть, бо сільрада гроші винна. А як би так зробити, щоб сільрада не була нікому нічого винна, а всі винні сільраді ?? Можна?? Звичайно, тільки не з нашим головою, якщо він навіть автобіоґрафію не пише правильно, а просто – біографія, як якийсь некролог на гробі. Нема що сказати людям, і що йому скажеш в очі (чого не кожен наважиться зробити), він і того не зробить. Хочите побачити його обличчя – подивіться на ЙОГО веб-сайт “Скала-Подільська ОТГ”, придивіться на ОГОЛОШЕННЯ, рубрику тракториста, на все зверху – і оцініть де там є ККП, ДП”Благоустрій”, коли була остання сесія, які питання піднімалися для обговорення, які рішення прийняті. Там в СІЗО ще є місця?? Прокуратура хоче щось робити по-законах України.
  Готовлю друге звернення (грудневе – проігнорували). Мені вже це все надоїло добряче. Приїзджай, Олеже, можна – разом зо Степанам, рятуй таких головів, раз ними так хриново накерував.

  1. Андрій

   Пане Михайло, а хіба селищний голова(до якого ви маєте стільки притензій), то не виборна посада? На нього навіть президент впливу не має, не говорячи вже про депутатів. Єдині хто має на нього вплив це виборці з його села, але якщо навіть їм немає діла до проблем які їх стосуються, то чому хтось інший має ними перейматися?

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.