111

Головним люстратором України стала 28-річна Анастасія Задорожна. Дівчина з другої спроби очолила департамент з питань люстрації Міністерства юстиції. Орган, який формує процедуру очищення влади і відстежує аби люстровані чиновники не поверталися на державну службу. Всього на цю посаду претендували 33 особи.

2 comments

  1. Даник Михайло

    Всьо, Анастасія, приступайте до роботи. Пролюструйте найскорше міністра нашого Петренка, який не вміє відповісти на мій запит про те, як державні чиновники мають підписувати офіційні папери : спочатку прізвище, потім – ініціали, чи навпаки. В Вас самої як з цим ділом?? В школі на зошиті писали як?? В паспорті пише як?? То на підставі чого пишуть С.С.Барна, чи П.Порошенко ?? Який нормативний документ, зареєстрований в Мінюсті на цю тему зберігся?? Друге : пролюструйте його за те, що своїм рішенням повідміняв всі нормативні документи, декотрі діяли дотепер, прийняті до 1991-го року. Самий цікавий – Кодекс законів про працю в Українській РСР. Цим самим він РОЗЧИСТИВ місце в законодавчому полі для якнайскорішого прийняття нового кодексу, де закріплюється, по суті, рабська праця. Той Петренко – реєстровий козак ?? На службу государєву його, в АТО. І чим скоріше, тим краще, бо скоро можуть бути вибори, і ми не будемо знати за яку партію голосувати. Понареєстровував зверх 300 !!! партій, і хрин його знає яка з них має бути. А має бути 2 – 3 партії, і нічого людям голови морочити. Не займайтеся самообманом, і не вводьте людей “в заблуждение”. Докерувалися…

  2. Даник Михайло

    Там, Анастасіє, як будуть зайві люстраційні бачки, звякніть, я приїду, заберу. Бажано – пластмасові, бо як вдариться головою який йолоп, щоб не розбив до заліза. А пластмасовий – навіть перевезти з місця на місце – тарабанити не буде.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.