111

Коптильня горіла у райцентрі Борщів на Тернопільщині. Як повідомив у соцмережі Тарас Рогоза, пожежа сталася 4 квітня на території приватного домогосподарства. До гасіння пожежі залучався черговий караул ДСНС.

2 comments

  1. Аноним

    Хирня вартує та інформація. От про те,що Конституція США вже не в 7 статтях вміщується, а вже в 26 не вміщується – оце вже серйозний геморрой. “На всяку жопу єсть вуй с вінтом”. Як в нашій ситуації це може відобразитися і Ще й як ? Навіть це ніхто й не усвідомить швидко. Але чому це все блядство не може бути на українських доменах, на українських серверах і т.д. а іменно на “точка ru2., оце мене бентежить. А як Ви думєте, панове, бо взавтра знову з москалем – війна. Та “зарніца” вже має закінчуватися, вже “ВОЄНТОРҐ” треба закрити нафіґ. “Старший брат”. Догралися. Хочуть вони з нами йти на .лятки до Європи – ходіть поєдинче, по європейссьих паспортах.По їхніх правилах. Не хочете чи не можете (навіть вивчити української мови), з…обуйте з цего поїзда. Ці ваґони не для Вас. Ви нікому не потрібні ні там ні тут. Всьо, поїхали далі. А ці, туманкуваті, нехай далі сидять собі в юртах,з туалетами “с выходом на улицу”. Шашлики з здохлого цапа можна смажити й біля віходку. Будьте там, москалі, на своїй території, в Вас її дохуя. Я прийду – провірю чи Ви “все вместе”. Разом з ПУТІНИМ. Труба поки – що в мене. А велика рура з назвою 58 РПГ – тоже “при мне”. Це нове “оружие для обезвреживания всякого бездействия в российских деревнях и селах, где есть думающие люди, и есть мало всяких политичестих проституток, которые думают, что Украину не можно ВПУЩАТЬ в Евросрюз. Когда- то мы с Вами, братья, встретимся, потому что Земля круглая (я лупый, топько сейчас понял это). Будьмо ! Заберіть Путіна, настроймо тогрові відносини, заберіть войну нахуй – і ми будемо ще й неякі будь друзі. Путіна – за ЯЯ і в – сортир, на свалку нашої ІСТОРІЇ. Ще один ґеморройшик. Підарас. Довів щоб два братні народи воювали. Проти кого?? Один проти одного. Нахуя ?? За що?? Я приїду “налегке”, пройду твоїх 7 ліній оборони, сам ТЕБЕ захучярю. Тим більше що я в 2004-му стояв біля Тебе, ЙОЛОПЕ, за 20 метрів від Тебе. Навіть не знаєш коли, але так було, і в мене є свідок. Але тоді таке питання не стояло, ГЄМОРРОЙЩИК хринов. Ґєморргой я лічу самостійно простим дідівським способом: надіваю на соснову шишку шило (пробиваю сквозну дирку), беру велику голку, продіваю шовкову( моцну) нитку, пропихаю туди – патичок з торішньої черешні чи вишні, зав”язав на ґудз, забиваю ТЕ ВСЕ в ДУПУ кувалдою, і – потихенько витягую. Все, матку тоже, разом з ґеморроєм. Ялинкова шишка не годиться, задуже гладка, ґеморрой НЕ ВИЙДЕ. Запатентую цей спосіб – і я в дамках.

  2. Аноним

    Скажіть цілій області що в нас є не одна коптільня. В нас є вьо. Треба буде – засмажимо шашлик на самих ліпших патиках (з самих вишень і сливок ). Нехай приїзджають Зубки з Барнами (кожен має мати СВОЮ шпаґатівку в баґажнику). Будете поєбані, бо є баня. Солідна, на 30 місць, вся Ваша пиздобратія поміститься. Не бійтеся громади.ЇЇ ще нема. І Мирончук її не хоче. Навіть зробити ЗВІТ про використання бюджетних коштів за 2016-й рік. Боїться чогось. А те “чогось” витає в повітрі. І до чого б це ???

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.