111

Прокуратурою Тернопільської області, як спеціально уповноваженим суб’єктом у сфері протидії корупції, спільно з Управління внутрішньої безпеки у Тернопільській області Департаменту внутрішньої безпеки Головного управління Національної поліції України встановлено факти неподання двома колишніми працівниками поліції е-декларацій.
Прокуратурою області розпочато досудове розслідування у двох провадженнях за ознаками скоєння кримінального правопорушення колишніми працівниками поліції за статтею 366-1 Кримінального кодексу України (Декларування недостовірної інформації). Відповідно до діючого законодавства, особи, які звільнилися або іншим чином припинили діяльність, пов’язану з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, зобов’язані протягом одного року подавати за своїм останнім місцем роботи (служби) декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру. Оскільки колишні працівники поліції належним чином цього не зробили, стосовно них розпочаті кримінальні провадження. На даний час тривають першочергові слідчі дії.
Довідково: Санкція статті інкримінованого злочину передбачає позбавлення волі на строк до двох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.1 comment

  1. Михайло

    Що там екс-поліцейські, вони вже з приставкою екс, їм вже все одно. А от теперішні (чинні) керівники сільрад, ОТГ і всякі інші керівники ( голови РДА чи ОДА разом з заступниками). Що Ви, братці, не маєте своїх офіційних веб-сайтів??? Якщо не маєте, то Вам там не місце в цей час, в 21-му столітті, якщо Ви такі нерозторопні ! Хто і яким чином ВІДМІНИВ дію Закону України “Про засади запобігання і протидіїю корупції” за № 3206 від 07 (Благовіщення) квітня 2011 року ?? Чому боїтеся людей – виборців, і не показуєте свої ТРУДОВІ доходи та витрати так, як цього вимагає закон ?? Що Вам ще треба, щоб народ побачив Ваші НЕЗАРОБЛЕНІ статки, бо нічого не робите доброго, лише думаєте як подовше побути на посадах і побільше УРВАТИ. Вмієте добре розпилювати кошти з державного бюджету і навіть відчитатися перед громадою не можете за минулий рік. Чи думаєте, що народ настільки дурний, що нічого не розуміє. Голови сільрад, секретарі, заступники голів, згідно пункту 2 Статті 12 того закону повинні щорічно, до 01.04. опубліковувати свої декларації на офіційному веб-сайті. І – крапка. А дальше – місцеве самоврядування, народ (громада) сама має вирішити чи потрібно нам такого керівника, чи “відпустити” його на всі 4 сторони. З оргвисновками чи без. Все. Чуєте, товаришу Барна С.С.??? Заставте тих мудаків виправити все, бо не тільки Чумак з своїми хлопцями закрутиться (в роботі), а й наш депутат (мовчазно споглядаючий це все) від 167-го виборчого округу (він ще й в комітеті ВРУ по боротьбі з корупцією), всі -прокуратури, НАБУ, всі будуть знати про це неподобство, нікому спання спокійного не буде. Обіцяю ! Виправляйте все терміново, краще пізно як ніколи !Бажаю успіху !! Даник Михась.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.