На Тернопільщині мамі, що “виховувавала” доньку кулаками і прив’язувала мотузкою, присуджено 200 годин громадських робіт

Поділитися

За наполяганням Теребовлянської місцевої прокуратури вироком Теребовлянського районного суду засуджено до покарання у виді 200 годин громадських робіт матір, яка побила свою малолітню доньку.
Встановлено, що в одному із сіл Теребовлянського району на початку лютого цього року місцева жителька завдала легких тілесних ушкоджень своїй малолітній доньці. Агресивна мама, яка зловживає алкоголем, через непослух доньки побила восьмилітню дівчинку, спричинивши їй тілесні ушкодження на спині та руках. Наступного дня синці на тілі дівчинки побачили вчителі у школі і педагоги поскаржились правоохоронцям на дії мами їхньої учениці.
Також з‘ясувалось, що жінка не лише била дитину, а й використовувала інші антипедагогічні методи виховання – будучи розлюченою на поведінку доньки, горе-мама прив’язувала її за допомогою мотузки до ніжки стола в одній із кімнат будинку.
Оскільки, відповідно до висновку судово-медичної експертизи тілесні ушкодження, завдані дитині, належать до легких тілесних ушкоджень, за рішенням суду винній особі призначено покарання у виді громадських робіт.
Наразі дівчинка перебуває в обласному центрі соціально-психологічної реабілітації для дітей у м.Тернополі. Вирішується питання про відібрання дитини у матері через суд, повідомляє прес-служба прокуратури Тернопільської області.

Мамі, про яку йдеться у статті призначили 200 годин виправних робіт,  бо тілесні ушкодження експерти кваліфікували як легкі, і за це “не садять”, але дівчинку спробують забрати в неї через суд. Мамі 43 роки. тата там нема. Ще є 2 дітей, 1-повнолітня.

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

ООН попередила про загрозу масового голоду

Тернопіль очолив рейтинг найгірших міст України в житловій політиці