111

За принципової позиції Теребовлянської місцевої прокуратури суд визнав винним місцевого жителя у вчиненні розпусних дій щодо малолітньої дитини.
Встановлено, що у червні 2016 року, житель одного із сіл Теребовлянського району гостюючи у товариша та перебуваючи у стані алкогольного спяніння, залишившись наодинці із його одинадцятилітньою дочкою, вчинив щодо неї розпусні дії. Дитина розповіла про те, що з нею трапилось подружці, а вона- батькам потерпілої, які звернулись до правоохоронців із заявою про злочин.
Суд підтримав позицію прокурора і призначив покарання у виді 6 років позбавлення волі обвинуваченому у вчиненні кримінального правопорушення, за ч.2 ст.156 КК України (Розбещення неповнолітніх, вчинене щодо малолітньої особи), повідомляє прес-служба прокуратури Тернопільської області1 comment

  1. Даник Михайло

    Не дадуть вороги (Машлянки( і іже з ним) дочитати матеріал. Зразу якогось хрина КУБИКИ показує. Але я зайшов в файну рубрику : КРИМІНАЛ. Тому напряму звертаюся до нашого земляка, відставного генерала МВС БЕДРИКІВСЬКОГО ВОЛОДИМИРА Вол. – ВОЛОДЯ, відставних мєнтів не буває, і той анекдот, що погані мєнти повинні пливти в поганих гробаж, то не про теба. Знаю, що будучи на посаді і маючи фізичну та фінансову можливість Ти навіть допомагав нашому священнику Ільку Неґіру відбудувати наша ПРАВОСЛАВНУ церкву. Тепер їду ще згори до Скали, я її бачу і радуюся, що відновлюється віра Христова. Але зараз не про це. Нам треба Твоєї кваліфікованої допомоги. Справа в тому, що нещодавно група зухвалих бандюків вломилася в дім приватного підприємця з тим, щоб відібрати гроші. Такі собі “скоробагатьки” 90-х років. Знаю що працюючи в МВС Ти займався іменно такою сферою діяльності – “по обезвреживанию бандюкив”. Тому адресую іменно Тобі таке соціальне завдання : ЗНАЙТІ і ОБЕЗВРЕДІТЬ. Допоможи молодому нач. Борщівської поліції якнайскоріше віднайти і взяти за ЯЯ тих зухвалих молодиків, які насмілилися підняти руку на приватну власність. Задєйствуй всю свою стару аґентуру (частина з них – ще живі), задєйствуй всіх хороших айтішників, слєдаків, всі державні і недержавні органи, дєйствуй всіма законними методами – але до мая місяця ми (громадянське суспільство) маємо споглядати на них з клітки. Ти мене ПОНЯВ ? Якщо поняв – віддзвонися на 0970675-17-14.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.