111

Відтепер пропонується принципово новий рівень якості обслуговування.
30 березня 2017 року Міністр юстиції Павло Петренко разом з Міністром соціальної політики Андрієм Ревою, очільником Державного агентства з питань електронного урядування Олександром Риженком та Президентом Фонду Східна Європа Віктором Ляхом презентував нову електронну он-лайн послугу в сфері соціального захисту – отримання допомоги при народженні дитини.
Батьки можуть подати такі документи у будь-який зручний час за допомогою мережі Інтернет, без необхідності особистого відвідування управління соціального захисту населення.
Раніше документи для призначення допомоги можна було подати лише у паперовій формі. У 2016 році близько 400 тис. українців для цього особисто відвідали органи соціального захисту населення, витрачаючи на це свій час.
Павло Петренко подякував Міністерству соціальної політики, яке першим серед інших відомств перейняло ініціативу Мін’юсту з надання зручних он-лайн сервісів для українського громадянина.
«Віднині українці можуть отримати повний пакет послуг при народженні дитини без необхідності відвідувати кабінети чиновників. Це і отримання свідоцтва про народження в пологому будинку, і реєстрація місця проживання малюка, і отримання державної допомоги при народженні», – зазначив очільник Мін’юсту.
При цьому він зауважив, що розвиток он-лайн сервісів, які громадянам надає Міністерство юстиції триватиме й надалі.
За рахунок автоматизації значно пришвидшується процес розгляду документів від суб’єктів звернення та ухвалення відповідного рішення. Такі нововведення дозволять заощадити час, фінансові ресурси та максимально мінімізують ризики будь-яких зловживань або шахрайства.
Електронна послуга вже доступна через портал Мінсоцполітики e-services.msp.gov.ua. Згодом її можна буде отримати на єдиному державному порталі адміністративних послуг my.gov.ua. Електронні форми документів з автоматичною перевіркою та підказками максимально знижують ризик допущення помилок при їх заповненні.
«Кохайтеся! Народжуйте дітей! А про документи подбає держава!» – Павло Петренко.

Головне територіальне управління
юстиції у Тернопільській області

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.