111

У зв’язку зі змінами у вітчизняному законодавстві щодо безпечності та якості харчових продуктів, чисельними запитами операторів ринку харчової продукції з цих питань, ДП «Тернопільстандартметрологія» і Головне управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області 28 квітня 2017 року проводять науково-практичний семінар на тему: «Нове у законодавстві України щодо виробництва та обігу харчових продуктів, державне регулювання якості та безпечності харчових продуктів».

У семінарі візьмуть участь фахівці з якості та представники підприємств, зацікавлених в розгляді даної тематики.
Дата проведення семінару 28 квітня 2017 року
Час проведення семінару: 10:00 – 12:30
Місце проведення семінару: актова зала ДП «Тернопільстандартметрологія», м. Тернопіль, вул. Оболоня, 4, 7-ий поверх.

1 comment

  1. Даник Михайло

    Щось більше ні в котрій ґазеті тернопільщини за кінець того тижня не зустрічав аналогічного оголошення. Навряд при такій комунікації хтось прийшов на семінар. Якось би опублікували основні тези з семінару, пане Борисе. Якщо щось взнаєте, приділіть уваги й опублікуйте.
    А то понаїзджали до нас “на курси-одноденку” представники з Івано-Франківської обл., з Львівської, з Луганської і Донецької областей, були в 5-ти ОТГ, а в ПРОВСЕ навіть згадки нема про це. Ми ж досвідом хочемо поділитися, хоч самі не маємо нічого доброго. З цих всіх громад – тільки Шумська чогось вартує (видно по їхньому офіційному сайті), решта – ТОРМОЗ. Чого там навчишся?? Як приховувати інформацію (тобто – не показувати досягнення, бо їх нема). Чого б було не поїхати в Байковецьку громаду, до Кулика. Подивіться на його веб-сайт, і не треба нікуди їхати, просто приділити 2-3 години часу і все прочитати. Але хтось же то створив?? Люди, звичайні люди, але відповідальні, з поглядом в майбутнє, бо їх люди підтримають завжди. Всі кроки місцевої влади видно. Генплан забудови, громадські слухання, все – як у людей. А не так, що сесія пройшла, а ні інформації-оголошення про дату чергової сесії, ні порядку денного, ні рішень сесії. Тиждень після сесії – нічого нема. Що робить Мирончук і його команда?? Куди дивляться Юзьків і Барна ?? Чи не знають нічого, чи мовчки одобрюють ?? Отака в нас влада і місцеве самоврядування. То як буде треба Вам корупції, то приїзджайте, ще трохи є. Дамо, але не всю. Треба й на насіння щось залишити, бо хто знає як на другий рік з цим буде ??

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.