111

Питання запобігання й протидії ймовірним диверсійно-терористичним проявам напередодні та під час святкування Великодня обговорили на засіданні представники правоохоронних структур Тернопільщини.

Керівники Головного управління Нацполіції краю, Служби безпеки України, держслужби з надзвичайних ситуацій, підрозділів Збройних Сил України та Нацгвардії розглянули питання забезпечення належного рівня публічної безпеки у регіоні під час релігійних та масових заходів, у місцях масового перебування людей та спільного реагування на прояви терористичного характеру.

Зокрема правоохоронці Тернопільщини нестимуть службу в посиленому режимі задля забезпечення публічної безпеки, а також підтримуватимуть правопорядок під час Великодніх богослужінь та інших святкувань.

Працівники поліції закликають краян не втрачати пильність та невідкладно повідомляти про виявлені підозрілі предмети та осіб на оперативну лінію 102.

Не вчиняйте самостійно жодних дій з підозрілими знахідками, які можуть виявитися вибуховими пристроями. Роз’ясніть дітям, що будь-який предмет, знайдений на вулиці або в під’їзді, може бути небезпечним, повідомляє відділ комунікації поліції Тернопільської області

1 comment

  1. Даник Михайло

    Не дуже сильно дзвоніть на “102”, бо поліцейські, які приїдуть на виклик, складають протокола, і потім те все йде через суд до виконавчої служби району для примусового стягнення певних сум коштів до бюджету. Знаю з власного досвіду.
    Але сьогодні не про те. Щось останнім часом дуже відключає свій сервер Тернольська ОДА. Що там таке секретне виробляється?? Чи готовляться до Пасхи, щоб ніхто нічим їм не забивав голови?? Щось там не так. Поліцейські, зверніть увагу й на той об”єкт державної влади. Виконавчої.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.