111

Велелюдна процесія, під час якої несли 80-тикілограмовий дерев’яний хрест та молилися за мир та цілісність України, пройшла 2 квітня центральними вулицями Тернополя. Щорічний молитовний захід, який проводить УГКЦ у часі Великого Посту
Хрест несли священнослужителі, представники влади, Римо-Католицької Церкви, волонтери, бійці, родичі загиблих воїнів АТО, біженці з Донецької та Луганської областей.

На молитовних стаціях читали уривки зі Святого Євангелія, духовні роздуми над страстями Христовими. Вірні задумалися над віршами відомого тернопільського поета Олега Германа, які були спеціально написані з цієї нагоди. Переплітаючись із стаціями Хресної дороги, у поезіях прозвучав особливо глибокий аналіз морально-духовними недуг українського суспільства та заклик до покаяння й небайдужості під час війни.

На Театральному майдані відбулося урочисте покладення квітів перед хрестом та меморіалом Героїв Небесної Сотні та бійців, які загинули, обороняючи Україну від російської агресії. Таким чином, УГКЦ Тернопільщини підтримали заклик Всеукраїнської ради церков і релігійні організації та долучилася до молитви за перемогу над агресором і справедливий мир в Україні. Нагадуємо, що сьогодні 2 квітня у Києві, о 15.00, на Софійській площі і по багатьох областях України відбулися подібні молитовні заходи, повідомляє прес-служба архиєпархії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.