111

На сайті петицій мешканці Чорткова збирають підписи, щоб продати службовий автомобіль мера та купити для мешканців автобус. Аргументація людей зрозуміла: стан існуючого громадського транспорту в місті катастрофічний. Мер же до покупки автівки ходив пішки на роботу та весело про це розповідав у ЗМІ.

Підписатися за петицію можна тут6 comments

 1. SectorRight

  Дебіли, що ви доколупалися до того Хюндая? Машина не елітна, а більш-менш відповідає вимогам. Пішки мер багато може ходити, але все-рівно все не вспіє. І дайте людині працюватм, не ведіть себе як рагулі. При Вербіцькому язики в дупах тримали і не рипались, а тут всі критики стали.

  1. Аноним

   Дебіли ,рагулі це весь Ваш лексикон ??? Ваше слушне зауваження преверне увагу мешканців м. Чортків.

 2. kindrat

  Чому “дебіли” – думка багатьох. Цікаво, не елітна для SectorRight і решти підхалимів “нової” місцевої влади, чи мешканців міста, що споглядають на Хюндая як на жигулика тройку? І які це такі вимоги до службового авто чиновника не дуже заможного міста (за кошти мешканців)???
  І справді, людині потрібно дати працювати, але час від часу потрібно цій людині нагадати про інших людей, за чий кошт він відповідає “більш-менш” вимогам (пишіть коменти влада це обожнює)!
  Чинному меру потрібно цілувати п. Вербіцького в дупу, бо лише на його фоні він може виглядати “більш-менш” вимогам, виконуючи таку мізерну і так неграмотно роботу, що йому доручили.

 3. Аноним

  На рахунок авто в тричі дорощого ніж у мера обл.цента Тернопіль це слушне запитання ! Наврят чи це ініціативаи самого мера м.Чортків. Краще запитання перефразувати – Хро підказав ( змусив ) придбати таке коштовне авто і цим самим скомпрометувати мера м.Чортків в очах мешканців міста в той час коли доходи людей в м.Чортків складають 2000 — 4000 грн. за місяць !??

 4. Марія

  Нашому меру не треба забувати що він на службі в громади Чорткова а не своїй фірмі працює.А ми тепер виходимо дибілами бо дозволили йому купити таку дорогу машину.

 5. Аноним

  Бачите скалку в чужому оці, а у своєму колоди не помічаєте! Хто пропонує таке, просто жлоб, який весь час буде чимось незадоволений. Це діагноз, який не лікується. Запросіть автора пропозиції і мене. поспілкуємося.
  Богдан Присяжний.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.