111
 10 квітня з ініціативи мешканців мікрорайону навколо бульвару Петлюри у Тернополі відбулась подія, що заслуговує на увагу всіх мешканців міста, так і всіх активних людей зацікавлених в збереженні довкілля і свого життєвого простору по всій нашій великій Україні.
Того дня заклали і освятили меморіальний камінь на знак встановлення на його місці в майбутньому справжнього пам’ятника Петлюрі, іменем кого і названий бульвар. В майбутньому тут планується впорядкування скверу довкола майбутнього пам’ятника, висадження молодих дерев, прокладення пішохідної алеї, встановлення затишних лавочок.Символічно також те, що людей організуватися і об’єднатися спонукала спільна загроза побудови на місці скверу споруди невідомого призначення. Тепер громада серйозно настроєна відстоювати свою землю, навести красу і показати добрий приклад з впорядкування прибудинкових територій.

Все залежить від кожного!
До речі, приємно вразив священник своєю знаковою промовою і обізнаністю в світовій філософії. А ще велика повага йому за те що відгукнувся на заклик громади. До речі, був такий священник що відмовився прийняти запрошення людей мотивуючи це чимось на на зразок не узгодженості дій громади з “владою”, повідомляє hors-bor.dreamwidth.org

1 comment

  1. Даник Михайло

    О, файно, громада вмішується в плани міськради, вміє цивілізовано відстояти свої права. Але то Тернопіль, Інтернет, цивілізація вища. Ми люди темні, нам аби гроші. От як наша обласна влада на чолі з головою поремонтують міст перед Скалою (обісцяли в третій декаді квітня, цього року, нехай потепліє, бо зварочні роботи ще зазимно робити, добре в липні), то я навіть без дозволу місцевої влади встановлю пам”ятник або очільнику області, або старшому облавтодорівцю. Я вже навіть постамент підготовив, тільки погруддя поставити. І то було б добре, поки ще живий хлоп є з Більча-Золотого, що вміє тото зліпити. Йому тільки 2 фото дай, в анфас і профіль. Щоб в нього сконцентрувалося в голові 3G. Три мішки ґіпсу, тиждень роботи і – готово. А я ще подумаю кому пам”ятник, хто більше приложився до РОБОТИ.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.