111

У Верховній Раді знову заговорили про заборону абортів. Хочуть дозволити жінкам штучно переривати вагітність лише у разі загрози життю або виявленні патології плоду. Ще один виняток – зачаття дитини після насилля. Такий законопроект зареєстрований днями нардепом від БПП Дмитром Голубовим, який до того ж входить в Комітет з питань правової політики і правосуддя.

Коментуючи обривання життя, яке є гріхом, телеведуча «Надзвичайних новин» Вікторія Сеник нагадала про хвилю вбивств новонароджених дітей власними матерями. Відеокадри змусили ведучу розплакатися просто у прямому ефірі.

Не стримуючи емоцій, напарниця по ефіру Костянтина Стогнія, завжди непробивна і стійка до цинізму, який відбувається в українській політиці, наголосила на безвідповідальності і популізмі народних депутатів:

«Думаєте, матері вбивають своїх дітей від жорстокості? Ні – здебільшого від безгрошів’я. І таких випадків, вочевидь, побільшає. Якщо депутати-чоловіки не зрозуміють: замість популістського перекладання відповідальності на слабку стать, зайнятися слід не заборонами, а вихованням і соціальним захистом. Наприклад, було б добре посилити відповідальність чоловіків, які не платять аліменти. Але замість цього наші нардепи лізуть своїми липкими руками не лише до кишень українців, але навіть у жіночі труси. Хай біда обходить нас стороною…».

Телеведуча нагадала, що відповідно до Конституції України, людина має право розвиватися у відповідності зі своїми особистісними схильностями. До тих пір, поки це не порушує права інших людей. Тобто жінка сама може вирішувати, що робити зі своїм тілом.«Так, обривання життя – смертний гріх. Але чи не менший гріх убивати свою вже народжену дитину? Пригадуєте хвилю дитячих душогубств? «Надзвичайні новини» чи не щодня говорили про мертвих немовлят. Коли після пологів матір затулила своєму малюку рота і ніс і задушеного утопила в туалеті. Коли викинула новонароджене дитя з п’ятого поверху. Коли воно замерзло, підкинуте у вагон зі щебенем. Коли рідна матір розтерзала дитину і закопала у гної. Викинула як непотріб на смітник або зарила ще заживо», – ледь стримуючи сльози пригадала ці події Вікторія Сеник.1 comment

  1. Borys Javir

    а жінки чим думають, перш, ніж вагітніти? самі ж кохаються з безвідповідальними чоловіками, з хуліганами чи зеками, а після того, як нагуляються і виявляють, що вагітні, думають, як бути далі? а контрацепція для чого є? не впевнена жінка у чоловікові? хоче суто розваг? та будь ласка – в аптеці можна дуже багато засобів уникнення вагітності купити.
    право жінки на своє тіло? так. але до тої пори, поки у ній не зароджується нове життя.
    з іншого боку, має бути і відповідальність чоловіків – також мають думати про наслідки своїх дій.

    життя – це святе. і не залежить, чи людина релігійна, чи ні. життя треба берегти. і перш, ніж зачинати нове життя, варто дуже добре подумати про наслідки.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.