111

Тернопільська інтернет-газета “Про все” вже повідомляла про викидання на вітер кількох сотень тисяч гривень з прильотом до Тернополя віце-прем’єр-міністра України Геннадія Зубка.

Витративши такі шалені кошти платників податків, Зубко лише порозказував, як уряд Гройсмана та Порошенка піклується про нас ( лайку на їхню адресу можете написати в коментарях під цією заміткою).

Керівник служби надзвичайних ситуацій навіть не дав урядовцю потриматись за ключі, вручаючи їх пожежникам Тернопільщини.

На побудову спортивного майданданчика для занять футболом в Козові витратили 684 тисячі гривень субвенції з державного бюджету на соціально-економічний розвиток та 203 тисячі гривень з бюджету Козівської селищної ради. Що дали спонсори – то їхній клопіт. Справжня благодійність не рекламується.

А вже у відкритому басейні в Козівській школі №2 урядовцю продемонстрували на камеру, як діти файно стрибають у воду.

Невже для цього треба витрачати сотні тисяч гривень з бюджету, щоб гнати літак із Зубком?

Про те, що на утримання басейну треба щороку 2 мільйони гривень урядовцю не сказали. Бюджет Козови просто не витримає такого шаленого навантаження.

Але хіба про це думали чиновники? Їм треба було дати підряд фірмі, що займається будівництвом басейнів. Адже її власник – бізнес-партнер Петра Порошенка…

 

1 comment

  1. Даник Михайло

    Якщо вуйко Штефан мене здурив – закличу цього мужа до Скали над Збручем. Неодмінно, в першій декаді травня, коли сади цвітуть, коли вже тепло, коли можна посидіти під лісом і підсмажити ковбаски на вогнищі, щоб димком запахло, бараболь (тих, що лишуться після посадки) накидаю в грань. А грань я вмію ЗРОБИТИ.
    Грань між праведним і грішним. Я не священник, але знаю де вікна наприкіці осені намагалися “вставити” і вставили ґеморрой, що досі відкоси біля вікон не позароблювані, що й порохи неможливо повитирати, нехай подивиться на той КАВАЛОК дороги, яку селищний голова (всьому товариству – голова) наприкінці мокрого листопада – на початку сніжного грудня ) УКЛАВ для нас і гостей Скали), є в нас ще “ДОСТОПРІМЄЧАТЕЛЬНОСТІ” після півторарічного царювання нинішньої влади (наприклад – наш парк). Все в нас є. Нема ГРОМАДИ. Ні на папері, ні в натурі. А “Закон” про це Є. Дуже ми раді за той закон, особливо за нашого ґаранта. Файний хлопець. Колись, півтора – два роки (вже після Іловайська) написав йому – придбай любою ціною зо 20 geveliniv, розстав їх в шахматному порядку поблизу зони розмежування. (Він в шахмати грає, в молдавській школі навчився за радянщини). Для непосвідчених скажу :ДЖЕВЕЛІН – це така машинка, що метає ракети на віддаль до 72 км, і то з такою точністю, що навіть оминає горб чи велику хату ,чи маленьку халупу, щоб тільки де “зачула” теплу люфу (нагрітий після вистрілу ствол). І то – половину цього – за свої надприбутки. ТОВАР – на території Німеччини. В цілості – не можна, москаль дізнається ( то – по частинах), спеців їхніх заклич, нехай навчають наших бійців – і по москалях. Зашкода йому своїх грошиків, та й чужих дітей не жалко, (свого ж синка забрав під купол ВРУ). Не зробив, хоч вміє й по-англійськи балакати. Надурно навчався по-англійськи, якщо вчасно не використатиту мову. Не треба надурно такий високий пост заповняти. Не треба. Нехай народ оцінить це все. А він ч/з своїх помічників мені відписав, що Ваше звернення взято до вивчення. Що там вивчати, траба РЄЗКО було ОБМІЗКУВАТИ й ЗРОБИТИ. За такі КОСЯКИ треба давно відсидіти ІМЕНЕМ ЗАКОНУ УКРАЇНИ. А ми дивимся й нічого не бачимо, нічого не розуміємо. Нам втирають ОЧКА про СЛІПІ ТРАСТИ (хто вміє – той буде красти), боротьби з корупцією у владі за 2016-й і планів на 2017-й навіть ніде нема. Навіщо боротися, якщо можна іншим способом (треба її очолити). Що він з успіхом зробив. І не тільки він, а вся ЙОГО БПП і їхні прислужники. Файні хлопці ! Співаймо “Ще не вмерла…”. Дочекаємося що й вмре..

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.