111

Команда тернопільського осередку ГО «Молодь демократичного альянсу» провела аналіз якості води у 7 найпопулярніших джерелах, якими користуються мешканці нашого міста.

Для вимірювання якості джерельної води було використано тестер Xiaomi Mi TDS Pen. Зазначимо, що даний прилад не є професійним і вимірює рівень обмеженого набору речовин, таких, як загальна мінералізація води, тобто вміст в ній неорганічних солей (кальцій та магній), органічних компонентів (ацетат амонію) і важких металів (хром, цинк, свинець, мідь).

Отже, найкращий результат показала вода з джерела у селі Ступки (274 PPM), а найгірший результат ми отримали провівши тест води у парку «Здоров’я» (біля магазину «Карпати»).

Рейтинг якості джерельної води наступний:

1. Ступки – 274 PPM
2. Острів – 313
3. Смиківці – 322 PPM
4. Гаї-Гречинські – 355 PPM
5. Цегельний провулок – 371 PPM
6. Березовиця – 394 PPM
7. Парк «Здоров’я» – 426 PPM

1 comment

  1. Даник Михайло

    Чому МИ ВСІ такі невігласи ? Чому поскасовували всі лабораторії ? Маю на увазі : агротехнічні, щоб час від часу контролювати вміст землі внаслідок суцільного використання ЛАТИФУНДИСТАМИ міндобрив із-за відсутності гною і перегною. Лабораторії якості продуктів, які мають всі необхідні реактиви, навчений персонал, необхідне обладнання? Чому. Та ті ж лабораторії з легкістю могли б провірити і якість води в трубах, і тої, яку привозять і продають за гроші тернополянам (вже й ціна ВИРОСЛА). Що, нема кому в Тернополі ПОСТАВИТИ РАКОМ таке питання і домогтися його вирішення?? Що Ви там взагалі робите в колишньому ФАЙНОМУ МІСТІ, тернополяни ? Чому Ви такі байдужі ?? Що ми залишимо своїм дітям і онукам ?? Цікаво, як державні орҐани зробили грошову оцінку ЗЕМЛІ, яку збираються пустити в відкритий продаж ?? Напевно буду діставати дідів КРІС, який він (безглуздий) закопав під вербою. Трохи поржавів. Треба було закопувати під ясеном, там сукше, та й змастити добрим шміром. Ґлупий і недалекоглядний був дід з тим трофейним крісом, не знав, що й онукам треба вміти стріляти. Тільки куди ? Треба визначитися. До Пасхи ще тиждень, є час.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.