Арт-Двір відкрито

Поділитися

Травневий недільний день, незважаючи на похмуру дощову погоду, видався для бучачан світлим і радісним. Адже саме 7 травня мистецький дворик на Агнона вітав усіх своєю приємною та затишною атмосферою. О 18 годині розпочалося відкриття VІ сезону «Арт-Двору».

Уже 6 років поспіль гості та жителі міста мають змогу наповнюватися його надзвичайно проникливим мистецьким духом, дізнаючись про все на світі.
Упродовж двох годин у дворі не вгавали дзвінкі голоси талановитих дітей із вокальної студії «Перлина», а також музичної школи, які виконували чудові українські пісні. У мистецькому просторі звучали прекрасні мелодії у супроводі саксофона, фортепіано, скрипки та інших музичних інструментів, а також вірші з уст юних творців поезії.
Гості «Арт-Двору» дізнались про найближчі незабутні події, які відбуватимуться у ньому упродовж VІ сезону і не залишать байдужим жодного.
Ласкаво запрошуємо бучачан та гостей нашого міста відвідувати «Арт-Двір» щонеділі і дізнаватись багато цікавого та приємного.

Марійка ДЗЮРБАН

На Тернопільщині чиновник відповідатиме за недостовірні дані у е-декларації

Комп’ютерний вірус WannaCry, WannaCryptor і WCry найбільше загрожує користувачам піратського програмного забезпечення та софту