Бучач в очікуванні: стартує VI сезон наймасштабнішого мистецького проекту

Поділитися

Вже цієї неділі, 7 травня, о 18 годині в місті Бучач розпочнеться VI-й сезон наймасштабнішого мистецького проекту «Арт-Двір», який протягом років своєї діяльності став еталоном вуличного мистецтва, а також візитною карткою міста.

Містечко Бучач, що на Тернопільщині вже не перший рік поспіль дивує країну та світ дивовижними культурними проектами та ініціативами. Щоразу з новими масштабами та креативом, у нових векторах починає працювати черговий громадський чи мистецький рух.

Найбільш вражаючим та найзахопливішим проектом у цьому невеличкому містечку є «Арт-Двір» – мистецький простір під відкритим небом, який незабаром розпочне свій VI-й сезон. Проект є громадською ініціативою мешканців міста. Це мистецька сцена у єдиному дворі, котрий зберігся в архітектурному ансамблі міста. За допомогою креативної програми, проект має на меті популяризувати культуру в місті, а також розвивати громаду.

«Арт-Двір» – це щонеділі виступи музичних колективів, письменників, поетів, театральних об’єднань. Це також місце для виставок художників, скульпторів та фотографів. Проект діє щонеділі у теплий період року: від травня до жовтня.

На офіційному сайті «Арт-Двору» вже анонсовано деталі щодо відкриття наступного сезону: «В цей день, як зазвичай, ми будемо розповідати про те, що чекає відвідувачів «Арт-Двору» протягом літа, анонсуємо виконавців, які виступлять на концертній площадці. Почуємо гру та спів гурту «Ефект пам’яті», вокально-хореографічної студії «Перлина», Богдана Кота, Насті Кавецької, інструментального ансамблю «Опус», Марії Ковдри та інших. Наголошуємо, що відкриття «Арт-Двору» відбудеться 7 травня о 18 годині. Ймовірно буде прохолодна погода. В разі дощу, відкриття все-одно відбудеться. Приємних Вам вражень!»

Координатори проекту наполегливо готуються до відповідального дня та щиро запрошують жителів і гостей міста розділити першу неділю травня у неймовірній мистецькій атмосфері разом!

Тетяна ІВАНІЦЬКА

Як у Зборові чиновники відбріхувались перед селянами

0

До складу збірної України з легкої атлетики ввійшли тернополяни