У Тернополі в розпалі конфлікт між місцевими мешканцями з бульвару Симона Петлюри та будівельником, який хоче звести торгово-розважальний комплекс під вікнами багатоповерхівки. Рятуюсь від свавілля забудовника та продажної влади на чолі з міським головою Сергієм Надалом, мешканці бульвару освятили камінь, де постане пам’ятник Петлюрі. Проте, це не зупиняє захланного забудівника.
![](https://provse.te.ua/wp-content/uploads/2017/05/PM613image003-150x150.jpg)
У Смиківцях Тернопільського району зіткнулися дві іномарки
![](https://provse.te.ua/wp-content/uploads/2017/05/rassvet-10km-150x150.jpg)