Кубок Ліги – у сталевих руках

Поділитися

Навіть дощова погода не завадила силачам поборотися за Кубок Ліги підприємців «Українська справа» «Сталева рука». Відкритий турнір з армспорту на Співочому полі Тернополя відбувся в рамках мистецького фестивалю, приуроченому Дню Матері. На участь у змаганнях зголосилися більше десяти атлетів у різних вагових категоріях.
Поки вони готувалися до поєдинків та слухали настанови вихованця чемпіона світу Андрія Пушкаря майстра спорту, багаторазового чемпіона України та неодноразового срібного призера Кубка світу серед професіоналів з армспорту Вадима Стецюка, навколо зібралося чимало вболівальників. Їх підбадьорливі вигуки та аплодисменти допомогли силачам продемонструвати свої кращі якості та показати прекрасні, як для відкритого турніру, результати.
Організатори та партнери «Сталевої руки» подбали й про об’єктивне суддівство – переможця та призерів змагань визначав професійний арбітр з армспорту міжнародного класу. А почесні нагороди переможцям – кубки та медалі різного ґатунку – вручив голова правління Ліги підприємців «Українська справа» Михайло Ратушняк.

Є ще у Тернополі справжні козаки

Неймовірні мелодії почули на тернопільській сцені