Матерів запрошують на прощу до Зарваниці

Поділитися

12-14 травня відбудеться 10-та ювілейна піша проща до Зарваниці спільноти «Матері в молитві», яка приурочена 150-річчю коронування ікони Зарваницької Матері Божої та 15-річчю створення спільноти у Тернопільсько-Зборівській архиєпархії. Про це повідомляє духівник спільноти о. Василь Чамарник.Священик запрошує матерів на прощу, щоб подякувати за дар материнства, помолитися за своїх дітей, за добру долю для України. «Ми пішки подолаємо близько 50 кілометрів за два дні, – розповідає священик. – У дорозі триватиме постійна молитва, буде змога приступити до Святої Тайни Покаяння. Кожен матиме змогу духовну відновитися».

Отримати довідкову інформацію можна за телефоном: 0983285771 (координатор спільноти Ольга Білик), повідомляє прес-служба архиєпархії

Довідка

Розпорядок прощі:

12 травня (п’ятниця)

о 7:00 годині ранку в Архикатедральному Соборі Непорочного зачаття Пресвятої Богородиці (вулиця Гетьмана Сагайдачного, 14 м. Тернопіль) відбудеться Архиєрейська Свята Літургія

о 9:00 годині ранку розпочнеться піша хода до с. Зарваниця з участю духівника спільноти отця Василя Чамарника (ночівля у с. Ішків)

13 травня (субота)

6:00 – вихід із с. Ішків

17:00 – святковий концерт

19:00 – Вечірня, 20:00 – Свята Літургія (парафіяльна церква с. Зарваниця)

21:00 – похід із свічками до чудотворного місця, Молебень до Пресвятої Богородиці, Хресна дорога (ночівля у с. Зарваниця)

14 травня (неділя)

7:30 – Утреня (підземна церква Собору с. Зарваниця)

8:30 – Свята Літургія (Собор)

11:00 – спільна молитва матерів на чудотворному місці (біля купелі св. Анни)

У Борщові жорстоко побили ланцюгом безпритульну собаку

Реал розгромив Атлетико 3-0