Ніколи не закривайтеся на Бога! Саме ці слова часто звучать із вуст о. Антонія Григорія Планчака чи то на проповідях у церкві, чи з його духовного слова у аудіозаписах, які розміщені в ютубі та назбирують тисячі переглядів і прослуховувань. До прикладу, проповідь «Мета життя» прослухали в ютубі 56 271 разів. Серед них і я.

З Божої волі, мені пощастило не лише слухати аудіозаписи, але й спілкуватися з о. Григорієм особисто та просити у нього молитви і підтримки у важких життєвих обставинах.
Кожну зустріч з о. Планчаком чекаєш з особливим трепетом душі. Адже він людина особлива, несе з собою Світло,Тепло і Любов. Лагідна посмішка о. Григорія відразу примиряє тебе із Богом, зі світом та з самою собою, дає впевненість у тому, що з Богом ми сильні та ніяке зло нас не здолає. Тому, вже той перший усміх та погляд отця – уважний, лагідний та розуміючий, є його щирою молитвою за тебе до Всевишнього.
Коли молиться о. Григорій, відчуваєш, що його молитва є глибинною, наповненою незбагненною високою духовною Любов’ю, пробиває Небо і Землю, робить людину кращою, оновлює, заспокоює і надихає на добрі справи.
Мені, як простій людині, не є зрозумілою оприлюднена заява Синоду Єпископів від 27.04.2017р. стосовно отця Григорія Планчака. Я не маю права і не буду її коментувати. Віддаймо це Великій Божій Справедливості і Безмежній Божій Любові, яка завжди радіє Правдою.
Проте охоплює великий сум почути те, що Боже слово з вуст священника може завдати комусь духовної кривди, чи шкоди психічному або фізичному здоров’ю.
« Якщо наше тіло здатне до регенерації, то наскільки тоді більше до регенерації здатна наша душа. Тільки її треба поставити у звязок із Джерелом Життя, Джерелом Любові – Богом,» – стверджував у духовному слові о.Григорій Планчак.
Тому, так хочеться, щоб кожен з нас, християн, почув голос Бога у своїй безсмертній душі, прислухався до Нього, та завжди керувався Божими законами, які несуть у світ Світло і Справердивість, перед тим як розіп’ясти чи осудити ту чи іншу людину.
Христос Воскрес!
Ліна Петрук

5 comments

 1. Andrij

  Уважнiше послухайте/почитайте заяву Синоду – там нема заборони/ осудження проповiдування Божого слова, натомiсть говориться про не визнанi церквою “об’явлення”.

 2. Анонім

  Я важаю що Отець Григорій є одним з найкращих проповідників Божого Слова і лікарем людских душ. Несправедливо є осуджений церковною владою
  Подібно як церковна влада пресідували Св Отця Піо до останніх хвилин його життя так і тепер проб’ють вбивати в людях правдиву віру в Бога і його присутність міжнами .
  Нехай Всевишний Бог дарує силу От Григорові а церковні владі Святого Духа
  на кращих провідників

 3. Тетяна

  Я також повністю підтверджую слова Ліни Петрук.Отця Планчака знаю багато років.Отець є духівник, який дарує не тільки науку,а й Світло,Любов,Божу Благодать,яку ще довго відчуваєш після спілкування з ним.Через його молитву Господь творить такі зцілення душі і тіла,що дух перехоплює.Моя дитина була дуже хвора.При народженні мала дуже тяжку родову травму.Перебуваючи в реанімації при пологовому будинку, йому ставало все гірше( постійно судомив,не їв,приєдналась ще плевмонія)Лікарі казали,що настільки травма тяжка,що воходу з неї не буде.Якщо таки дитина вижеве,то це буде тяжка форма ДЦП.Отця Антонія на той момент я вже добре знала і звичайно зателефонувала до нього,щоб просити його молитви.Він Благословив мою дитину і сказав ,що приїде до реанімації.Так і сталося.Той день я не забуду до кінця свого життя.Дитина моя вже сама не дихала,тільки на апараті ШВЛ.Очей я її ще не бачила від народження,від протисудомних препаратів був в нерухомому стані.Отець Антонії, тримаючи руку на відстані від дитини почав молитися і почали творитися дива: дитина повернула голову в сторону Отця,відкрила очі і дивилась на нього таким благальним поглядом,що я такого ще не бачила.Почав рухати руками, ногами,сам дихати.Лікарі не могли повірити своїм очам.Отець сказав,Божа Благодать зійшла на нього, все буде добре.так і сталося.На другий день лікарі зробили повне обслідування і сказали,дитина повністю здорова.Через декілька днів нас виписали додому.Зараз дитині буде 11 років.Дякувати Богу здорова і щаслива.Я дякую Богу кожний день за все,що він мені дає,за це подароване диво і за те,що Господь подарував мені такого духівника! Мені відомо,що через місяць нарадилась в пологовому двійня.Там були вроджені тяжкі вади.Лікарі порадили батькам звернутись до отця Планчака.Отець також приїхав до діток, молився над ними і діти зцілилися.Сьогодні живі і здорові і дуже люблять їхати до Отця Антонія

 4. Марія

  Мені приємно читати Ваш коментар, не знаю особисто о. Григорія Планчака, але знаю з його проповідей, з котрих користаю я, та багато інших.

 5. ірина

  підтримую коментарі, які звучать на захист отця Григорія Планчака. Чи знає хтось, як написати на його сайт?

Напишіть відгук