“Наша ціль – щоб не було на світі ні одної людини, якої ми не любимо і не можемо прийняти” – о.Григорій Планчак

Поділитися

Ніколи не закривайтеся на Бога! Саме ці слова часто звучать із вуст о. Антонія Григорія Планчака чи то на проповідях у церкві, чи з його духовного слова у аудіозаписах, які розміщені в ютубі та назбирують тисячі переглядів і прослуховувань. До прикладу, проповідь «Мета життя» прослухали в ютубі 56 271 разів. Серед них і я.

З Божої волі, мені пощастило не лише слухати аудіозаписи, але й спілкуватися з о. Григорієм особисто та просити у нього молитви і підтримки у важких життєвих обставинах.
Кожну зустріч з о. Планчаком чекаєш з особливим трепетом душі. Адже він людина особлива, несе з собою Світло,Тепло і Любов. Лагідна посмішка о. Григорія відразу примиряє тебе із Богом, зі світом та з самою собою, дає впевненість у тому, що з Богом ми сильні та ніяке зло нас не здолає. Тому, вже той перший усміх та погляд отця – уважний, лагідний та розуміючий, є його щирою молитвою за тебе до Всевишнього.
Коли молиться о. Григорій, відчуваєш, що його молитва є глибинною, наповненою незбагненною високою духовною Любов’ю, пробиває Небо і Землю, робить людину кращою, оновлює, заспокоює і надихає на добрі справи.
Мені, як простій людині, не є зрозумілою оприлюднена заява Синоду Єпископів від 27.04.2017р. стосовно отця Григорія Планчака. Я не маю права і не буду її коментувати. Віддаймо це Великій Божій Справедливості і Безмежній Божій Любові, яка завжди радіє Правдою.
Проте охоплює великий сум почути те, що Боже слово з вуст священника може завдати комусь духовної кривди, чи шкоди психічному або фізичному здоров’ю.
« Якщо наше тіло здатне до регенерації, то наскільки тоді більше до регенерації здатна наша душа. Тільки її треба поставити у звязок із Джерелом Життя, Джерелом Любові – Богом,» – стверджував у духовному слові о.Григорій Планчак.
Тому, так хочеться, щоб кожен з нас, християн, почув голос Бога у своїй безсмертній душі, прислухався до Нього, та завжди керувався Божими законами, які несуть у світ Світло і Справердивість, перед тим як розіп’ясти чи осудити ту чи іншу людину.
Христос Воскрес!
Ліна Петрук

Що робити якщо ви розбили чи пошкодили товар?

Ректор тернопільського національного економічного університету Крисоватий вчинив ДТП