3 травня, близько 3-ї години ранку, патрульні зупинили водія Audi, щоб попросити бути свідком при освідуванні іншого керманича.

В автомобілі знаходився 43-річний пасажир, який мав при собі предмет, схожий на зброю, та 5 предметів, схожих на патрони. Громадянин пред’явив документи на зброю, проте номера в дозволі та на зброї не збігались.

На місце події патрульні викликали слідчо-оперативну групу. Зброю у чоловіка вилучили для експертизи

1 comment

  1. МИХАЙЛО

    Хто це таке пише, який йолоп?? Мав предмет, схожий на зброю, 5 предметів, схожих на патрони. Мав ПІСТОЛЄ з КУЛЯМИ. Справжнє чи несправжнє (стартовий чи ґазовий – встановлять спеціалісти). Що, мав огірок чи пістолет, не можна розумно писати? Якщо мав при собі дозвіл на носіння зброї, зброю не виймав до працівників поліції, не застосовував, то що – пояснить чия машина, чий пістолет – і піде. Суд нічого не має проти нього. Але чому в Тернополі так робиться неспокійно, що люди вже з пістолями ходять (їздять) – оце вже питання. До влади, в першу чергу. Й до громадськості файного міста. Яка потреба таскати з собою пістолети?? Від кого маєш оборонятися?? Якщо ти щось “нахімічив” – тебе й зі зброєю ліквідують, бо на кожну жопу є … з вінтом. Знаєте. А якщо нічого нікому не винен – то є кулак, і цього досить.

Напишіть відгук